#2015-12-30 06:59:01 

PersefONA

Użytkownik

Witam drogich Panów i Panie ;) Jestem w kropce, może zabrzmi to trochę histerycznie, ale mam dość nieporządku i niezorganizowania w swoim życiu. Zaraz spieszę z wyjaśnieniami, jestem osobą dosyć chaotyczną, uwielbiam spontaniczne decyzje i tym samym cierpię na chroniczny brak zmysłu organizacyjnego. Objawia się to sporym nieporządkiem w domu, a głównie tym, że zauważyłam, że wszędzie walają się moje ubrania. Jest jakaś rada, jak się wyzbyć tzw. bałaganiarstwa?
#2015-12-30 07:09:46 

TikiTaka

Użytkownik

Moja droga, nie mów na to bałagan, a nieład artystyczny ;> Zresztą, komu szkodzi trochę nieporządku?
#2015-12-30 08:27:43 

Martika

Użytkownik

Nie no, ja sobie nie wyobrażam, żeby w moim domu był ciągle nieporządek. Jeśli masz problem z ubraniami, to dlaczego np: nie kupisz sobie wieszaków ubraniowych? Szybko, nie zabierają dużo miejsca i możesz wieszać ubrania. Zrób sobie zakątek na ubrania w domu i będziesz miała spokój ;)
#2015-12-30 10:13:20 

Polinezja

Użytkownik

Nie masz szafy w domu? Albo szuflad, nie wiem, dla mnie to kwestia wychowania, bo u nas w domu ciągle było wpajane, by trzymać porządek i według mnie to bardzo cenna cecha. Szczególnie u kobiety.
#2015-12-30 12:39:53 

PersefONA

Użytkownik

Jak widać rodzice mnie tego nie nauczyli. Zresztą nie obchodzi mnie Twoje zdanie, a przypisywanie sprzątania do kobiet jest bardzo stereotypowe. Mniejsza z tym, ten pomysł z wieszakami mi się spodobał, można prosić o link do jakiś ciekawych propozycji?
#2015-12-30 14:22:01 

Martika

Użytkownik

Wiesz co, osobiście w domu mam piękne wieszaki stojące. Zamawialiśmy wraz z rodzinką tutaj: alabre.pl/pl/c/WIESZAKI-STOJACE/19 chociaż przeważnie taki rodzaj wieszaków kojarzy się z poczekalniami, lub korytarzami, itp. To te modele według mnie świetnie pasują do pokoi mieszkalnych ;)
#2015-12-30 15:55:26 

PersefONA

Użytkownik

Masz racje ;) Chociaż od razu nie zmienię swoich nawyków z porządkiem, to zakup takiego wieszaka może być dobrym krokiem ku organizacji ;) Ale osobiście bardziej preferuję metalowe wieszaki na ścianę . Zajmują dużo mniej miejsca, a widzę, że na tej stronie również posiadają bardzo ciekawe i artystyczne wręcz wzory ;)Także skuszę się, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015