#2015-12-31 07:59:05 

PanzeR

Użytkownik

Cześć wszystkim. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy są jakieś łatwe i skuteczne sposoby by powstrzymać erekcję? Czasami za szybko kończę i żona ma do mnie potem pretensje, że nie jest zaspokojona i musi sobie dokańczać sama, a dla mnie jeden raz dziennie w zupełności wystarczy i później nie mam już najzwyczajniej w świecie ochoty. Pozdrawiam.
#2015-12-31 08:51:01 

Klotylda

Użytkownik

Facet, który nie chce kilka razy dziennie, wow :D Te pisma kobiece to chyba jednak kłamały, ze wszyscy jesteście tacy sami xD dobrze, że już tego nie czytam xD
#2015-12-31 10:21:23 

ashley83

Użytkownik

Zakładam, że chodzi ci nie o powstrzymanie erekcji, ale ejakulacji, bo tak nazywamy wytrysk. Istnieje wiele ćwiczeń, zaleca się aktywność fizyczną i specjalną dietę, ewentualnie pójście na skróty, tzn. preparaty znieczulające trochę członka, by był w stanie dłużej wytrzymać. Wybierz je jednak dobrze i rozsądnie dawkuj, bo wszystko dobre, ale w odpowiedniej ilości.
#2015-12-31 10:53:07 

PanzeR

Użytkownik

Dziękuję za podrzucenie pomysłu, na pewno czegoś poszukam. Co do stylu życia, to jestem raczej z natury aktywny, jeżdżę na rowerze, biegam i ćwiczę w domu, także to na pewno nie stanowi problemu ;) badałem się też i jestem zdrowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015