#2016-02-01 07:03:01 

Martika

Użytkownik

Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się czy aby nie wysłać moje dziecko na dodatkowy kurs języka. Jak wiadomo naukę najlepiej zaczynać w młodym wieku, bo dziecko szybko się uczy i do tego potem wiedza procentuje w przyszłości. Szukam szkoły językowej, która organizuje ciekawe kursy języka angielskiego w Poznaniu dla dzieci od najmłodszych lat.
#2016-02-01 07:36:37 

oleksandra

Użytkownik

Hej, akurat też jestem z Poznania i moje dziecko chodzi do szkoły językowej Home ;) Tu masz ich ofertę: home-szkola.pl/kursy-dla-dzieci masz tam dokładnie opisany profil ich działalności, jakie kursy organizują dla kogo, jak długo itp. Moje dziecko jest zachwycone, bo mają bardzo oryginalny i twórczy sposób prowadzenia zajęć. Także mogę z czystym sumieniem Ci polecić ;)
#2016-02-01 08:34:32 

Martika

Użytkownik

O kurczę dziękuję ;) Bardzo fajna stornką i nie będę ukrywała, że mi się spodobał opis ich zajęć ;) co więcej, znalazłam również coś o korepetycjach z języka hiszpańskiego, a mój starszy syn też chciałby się zapisać: home-szkola.pl/oferta/korepetycje-hiszpanski na tej stronce wyczytałam, że organizują profesjonalny kurs hiszpańskiego i nie wiem czy przypadkiem nie upiekę dwóch pieczeni na jednym ogniu i nie pośle oboje dzieci do tej szkoły ;)
#2016-02-01 09:38:44 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Hej, według mnie to dobry pomysł, żeby oboje dzieci chodziły do jednej szkoły. Starsze dziecko zawsze może odprowadzać i potem przypilnować te młodsze. O ile oczywiście godziny zajęć uda się zgrać ;)
#2016-02-01 11:27:11 

PersefONA

Użytkownik

Zapytaj jeszcze dziecko czy faktycznie chce chodzić na dodatkowy kurs języka, bo potem będziesz miała sceny, że tak naprawdę tego nie chciało itp. Ja miałam tak, że posłałam córkę na zajęcia a potem mi narzekała, że to mój wymysł i wcale nie było widać efektów tego kursu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015