#2016-02-02 06:59:06 

stanczyk001

Użytkownik

Witajcie, przychodzę z prośbą o poradę. Otóż od jakiegoś czasu jestem totalnie zauroczony koleżanką z pracy. Niby jesteśmy dorosłymi ludźmi, ona nie ma nikogo, ale mam problem z wyrażeniem swoich uczuć. Ciężko złapać ją samą, ponieważ pracujemy w dwóch różnych pokojach. Ona na lunch wychodzi z koleżankami z firmy, więc nie będę się mieszał w towarzystwo. Kobiety jak to kobiety, pewnie chcą pogadać. Co mogę w tej sytuacji zrobić?
#2016-02-02 07:12:55 

Nasturka

Użytkownik

Ile Wy macie lat, cztery? Jeśli nie wiesz co zrobić, to zadzwoń, umów się z nią po pracy, odwieź ją do domu, odprowadź. Cokolwiek. Ale na pewno nie stój biernie, tracisz czas w ten sposób. Może ona też jest Tobą zainteresowana?
#2016-02-02 09:04:10 

eQuimanThorn

Użytkownik

Wyślij jej do pracy kwiaty! Na pewno poczuje się wyjątkowo i zrobisz piorunujące wrażenie. Dobrym pomysłem będzie kurier kwiatowy Warszawa jest bogata w usługi tego typu. Dobrym wyborem będzie kwiatomat.pl. Wybierzesz bukiet, napiszesz – lub nie – liścik i dołączysz go do kwiatów i już. Panna będzie siedziała zmęczona przed komputerem, nagle przyjdzie kurier z ogromną, piękną wiązanką, i Ona będzie chciała znaleźć tego, kto jej to wysłał. I odwdzięczyć się :).
#2016-02-02 09:29:20 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Z tą kwiaciarnią wysyłkową trafiłeś w sedno. Kobiety lubią być rozpieszczane, obdarowywane, doceniane. Koleżanki zzielenieją z zazdrości, a ona na pewno będzie Ci wdzięczna za takie wyróżnienie.
#2016-02-02 10:00:35 

eQuimanThorn

Użytkownik

O firmie poczytasz więcej na ich stronie internetowej: kwiatomat.pl/o-nas . Floryści z długim stażem pracy z pewnością zafundują piękny uśmiech na twarzy Twojej uroczej koleżanki. A Ty będziesz miał wolną drogę do jej serca.
#2016-02-02 10:39:33 

oleksandra

Użytkownik

Hahaha, u nas sprawdza się powiedzenie ‘’przez żołądek do serca’’, a u Was widzę ‘’przez kwiaty do serca’’, jak to brzmi :). No ale cóż, jest w tym dużo prawdy. Kobiety lubią kwiaty!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015