#2016-02-03 05:43:56 

Ziemowit

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam jednej, najlepszej kosiarki, w którą bym jednorazowo zainwestował i miał w końcu spokój. Do tej pory miałem już naprawdę różnych bubli i mam dość ciągłych wymian żyłek i innych drobiazgów. Raz kupiłem kosiarkę na aukcji internetowej i przyszła do mnie niekompletna. Normalnie ręce opadają. Dlatego chcę w końcu coś kupić najwyższej jakości. Proszę o rekomendacje.
#2016-02-03 06:17:23 

Dementor

Użytkownik

No tak to jest jak się kupuje coś po taniości. Musisz na przyszłość dwa się zastanowić i sobie przyswoić jedno ważne przysłowie. Chytry dwa razy traci…
#2016-02-03 06:37:32 

Ziemowit

Użytkownik

Dobra dobra. Po pierwsze wcale nie były produkty z najniższego pułapu cenowego, a powiedziałbym nawet, że były co najmniej z średniej półki. A przysłowia polecam zostawić na inną okazję.
#2016-02-03 06:46:01 

Patronus

Użytkownik

Wiesz jak dla mnie jest jeden wspaniały producent, któremu całkowicie wierzę w kwestiach akcesoriów ogrodniczych. Najlepsze kosiarki ma Husqvarna i bez problemu mogę Ci je polecić. Po pierwsze jest to najwyższa jakość wykonania, a po drugie mają wieloletnie doświadczenie i faktycznie się wybitnie w tym wyspecjalizowali.
#2016-02-03 09:27:49 

Rico

Użytkownik

ja do koszenia używam traktorek ;) Nie dość, że mogę szybko wykonać pracę to jeszcze nie muszę się przy tym męczyć. No ale mam akurat spore pole o które musze dbać także u mnie w grę od razu wchodziło coś niestandardowego. Jeśli jednak też potrzebujesz coś na lata i najwyższej jakości to może przerzuć się z klasycznych kosiarek na traktor ;)
#2016-02-03 09:45:31 

ZenMASTER

Użytkownik

Mi ciężko stwierdzić.. po pierwsze nie jest możliwe stwierdzenie jaka kosiarka jest najlepsza, bo każda ma inne zastosowanie. Niektóre sa lepsze do mniejszych ogrodów, a inne właśnie do większych itp. ja mam w domu i podkoszarkę i klasyczne kosiarki..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015