#2016-02-03 05:30:35 

Nasturka

Użytkownik

Razem z mężem obiecaliśmy synowi, że jeżeli cały rok zda z dobrymi ocenami to zrobimy mu remont pokoju. Chłopak się postarał i musimy wywiązać się z umowy. Czy ktoś ma jakiś fajny pomysł jak odświeżyć pokój dziecka? W grę wchodzi kupno nowych mebli oraz malowanie lub tapetowanie. Proszę o pomoc.
#2016-02-03 08:23:19 

alicjagreg

Użytkownik

Jak tylko znajdę stronę na której to wszystko widziałam to ci wyślę. Znalazłam w internecie bardzo fajny komplet mebli, bardzo nowoczesne i minimalistyczne. Z jednej strony idealnie pasują do pokoju dla dziecka, z drugiej w połączeniu z fajną farbą albo tapetą tworzą elegancki pokój. Cena też nie była wygórowana więc biorę się do szukania.
#2016-02-03 08:59:53 

ashley83

Użytkownik

W jakim wieku jest dziecko? Wpadłam na taki pomysł, ale to zależy od wieku. Może skusi was fototapeta mapa świata na niej pasowała by idealnie. Widziałam ostatnio w internecie takie fajne zdjęcie pokoju dla dziecka właśnie w takim stylu. Naprawdę fajnie to wyglądało. Jeżeli wasz syn lub geografię, albo może mu się to przydać to warto o tym pomyśleć :)
#2016-02-03 10:38:45 

Nasturka

Użytkownik

Myśleliśmy nad fototapetą jakiś czas temu kiedy mąż znalazł podobną ofertę w internecie. Pomysł jest dalej aktualny, ale najpierw trzeba dobrać meble i farbę pod tą kolorystykę. Jeżeli masz gdzieś to zdjęcie to była bym wdzięczna. Łatwiej będzie mi wyobrazić sobie jak to wszystko wygląda.
#2016-02-03 11:33:07 

ashley83

Użytkownik

Ciężko powiedzieć, bo widziałam to już jakiś czas temu. Postaram się poszukać czegoś, ale nie obiecuję że znajdę. Do takiej fototapety bardzo ładnie pasują bardzo jasne, albo bardzo ciemne meble. Może warto się przejechać gdzieś po sklepach meblowych, czasem można trafić fajne wyprzedaże.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015