#2016-02-03 09:02:06 

PersefONA

Użytkownik

Na ostatnim zebraniu rodziców w przedszkolu dowiedziałam się, że ma zostać wdrożony obowiązek szczotkowania zębów przez dzieci. Póki co nie wiadomo jak będzie to wyglądać i kto za to zapłaci. Jak to wygląda u Was? Czy dzieci będą musiały nosić szczoteczki, czy dostaną jednorazówki w przedszkolu?
#2016-02-03 09:27:21 

PanzeR

Użytkownik

Cześć, każde przedszkole ma inaczej i to zależy jak ustalicie na zebraniach. U mojego syna rozdają jednorazówki, a koszt jest oddzielnie dopisany do rachunku za przedszkole. Osobiście uważam, że wyrabianie nawyku mycia ząbków w przedszkolu to ważny aspekt w wychowaniu dziecka. Nie oszukujmy się, nasze pociechy spedzaja tam sporo czasu wiec powinny uczyc sie podstawowych czynnosci. Pozdrawiam
#2016-02-03 09:54:24 

TikiTaka

Użytkownik

W przedszkolu mojego dziecka na początku roku rodzice kupili dzieciom szczoteczki, które sa trzymane w szafce w lazience. Po obiadku dzieciaki myja zeby i Ida lezakowac. Na początku testowaliśmy rozwiązanie codzinnego noszenia z domu szczoteczek i past, ale zawsze zdążało sie ze czesc zapomniala z soba zabrac. Co prawda czasem zdążają sie awantury i posadzenia o korzystanie z cudzej sztoeczki albo kradziez pasty, ale dzieje sie to oraz rzadziej :P
#2016-02-03 11:11:39 

Patronus

Użytkownik

Witam wszystkich. W jednym z Warszawskich przedszkol wraz z rodzicami zdecydowaliśmy się na jednorazowe szczoteczki z pasta, standardowe nie zdały egzaminu, bo dzieci zjadały paste bezposrednio z tubki, po czym chorowały. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015