#2016-02-05 05:22:12 

PanzeR

Użytkownik

Cześć Wam. Powołaliśmy do życia balkon. To znaczy, jeszcze nie do końca. Trzeba wymienić balustrady, ponieważ nasza dotychczasowa jest już stara i do niczego się nie nadaje. Jaką moglibyście polecić?
#2016-02-05 08:07:51 

Michał1989

Użytkownik

Jeśli chodzi o balustrady na balkon , wybór nie jest okrojony. Możesz zamówić drewniane, szklane, stalowe. Jakie tylko chcesz. Mojej żonie nawet kiedyś zamarzyła się ażurowa balustrada i ku mojemu zaskoczeniu – spisuje się świetnie. Nigdy więcej nie będę negował jej wyborów :). Okazało się, że ma naprawdę świetny gust, którego zazdroszczą jej wszystkie kolerzanki.
#2016-02-05 08:40:10 

eQuimanThorn

Użytkownik

My też mamy ażurową, w kolorze czarnym. Idealnie komponuje się z wystrojem całego domu, całość wygląda więc naprawdę oryginalnie.
#2016-02-05 11:01:57 

stanczyk001

Użytkownik

Nie tylko ażurowe wyglądają oryginalnie. W tej cesze nic nie przebije balustrad szklanych: metalstyl.pl/balustrady/szklane. Są absolutnie wyjątkowe, sam je posiadam więc mogę potwierdzić, iż wyglądają nieziemsko.
#2016-02-05 11:50:42 

Polinezja

Użytkownik

Racja, nie tylko balustrady. Mają też bogatą ofertę schodów, nie tylko schodów drewnianych, ale też szklanych i innych. Mój mąż złożył zamówienie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo, iż nasze schody są szklane, to nie boję się po nich chodzić, gdyż nie wątpię w precyzję wykonania, oraz trwałość produktu. Ponadto wyglądają oryginalnie. Chociaż, w sumie może by tak powołać do życia taras. Wpadło mi to do głowy, jak zaczęliście pisać o balustradach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015