#2016-02-16 12:52:26 

Polinezja

Użytkownik

Witam wszystkich. Jestem mamą trojaczków w wieku 5 latek i chciałabym im zrobć wyjątkowy prezent na urodziny. Maluchy są bardzo żywe i energiczne i uwielbiają bawić się na dworzu. Pomyslałam że dobyrm pomysłem będzie drewniany domek z drabinkami itd w którym będą mogli zrobić sobie bazę czy coś w tym stylu. Można w ogóle nabyć detalicznie taką rzecz? Jeśli tak to gdzie? Pozdrawiam i proszę o poważne wypowiedzi.
#2016-02-16 13:36:42 

Michał1989

Użytkownik

Taki prezent to będzie strzał w dziesiątkę, brawo dla mamy ;). Nie ma problemu żeby detalicznie nabyć taki plac zabaw. Zajrzyj do sklepu RSC bis: sklep.rscbis.com.pl/place-zabaw-winnetoo-cat-5.html . Mają tam wiele różnych wariantów w dobrych cenach. Mój kuzyn kupił 2 tygodnie temu dupiętrowy domek ze zjezdzalnia. Dzieciaki nie chca w ogole wracac do domu, powiedzialy ze beda tam spac i w ogóle mieszkać :P.
#2016-02-16 15:08:46 

stanczyk001

Użytkownik

Moje szkraby podejrzały taki plac zabaw u sasiadów i uparly sie ze musza miec identyczny. Pomyslalem ze zrobie sam jakies drabinki i domek, ale szybko mnie od tego zamiaru odwiodly mowiac ze zbuduje im wioche :). Nie ma wyjscia trzeba kupić.
#2016-02-16 15:50:25 

TikiTaka

Użytkownik

Haha. Bezpieczniej będzie jeśli rzeczywiście zamówisz taki zestaw. Z takimi formami rozrywki dla dzieci zawsze trzeba dbać o bezpieczenstwo. Wszystko powinno byc dobrze poskrecane, stopnie, schodki w odpowiedniej odleglosci itd. Moje zdanie jest takie ze na dzieciach nie wolno oszczedzac i jak juz cos robic, to robic to dobrze i stawiac na profesjonalne rozwiazania. Pozdrawiam.
#2016-02-16 16:05:36 

stanczyk001

Użytkownik

Masz dużo racji. Domki ze sklepu zapewne projektowali ludzie ktorzy sie na tym znaja i od lat siedza w branzy placy zabaw, wiec nie ma co sie wyglupiac i bawic sie w samodzielne budowle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015