#2016-02-19 06:00:12 

Michał1989

Użytkownik

Niedługo, to znaczy za około rok się żenię a w międzyczasie odbieramy dom, coby się do niego wprowadzić. Chcemy go jakoś pieknie urządzić, w tym miec kominek, czy piecyk, obojętnie. Nie wiemy na co się zdecydować, ale wiemy na pewno, że klimat w domu ma być ciepły i rodzinny. Ja u siebie w domu miałem kominek i bardzo miło to wspominam. Coś możecie zaproponować? Może ktoś majakieś doświadzcenia?
#2016-02-19 06:46:09 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Wszystko o kominkach, rodzajach piecyków, ich instalacji czy też eksploatacji możesz sobie poczytać na stronie kominki.org. Tutaj to ci ludzie powiedzą swoje doświadczenia i swoje zamysły, niekoniecznie co jest lepsze, bo to co dla mnie jest lepsze, dla ciebie wcale nie musi.
#2016-02-19 09:29:32 

Michał1989

Użytkownik

No tak, ale skąd wiesz, ze jakieś doświadczenia kogos nie beda zblizone do moich? Zawsze dobrze usłyszeć opinię o produkcie, bo można sobie czytać i to jest przydate i na epwno to też będę robił, ale jednak o produkcie i jego trwałości i o tym jak sę go używa powie mi tylko człowiek. Więc jeśłi masz coś do powiedzenia na temat kominków i piecyków to chętnie się dowiem poza czytaniem.
#2016-02-19 11:32:10 

TikiTaka

Użytkownik

Ja też uwazam, że warto poznać opinię człowieka. Chociaż ta strona akurat jest dobra i powiem więcej, nawet dam ci linka do opisu kominka, którego my używamy: kominki.org/katalog-firm/w,koperfam-sp-z-o-o-kominki-piece-ogrzewanie-kolektory-sloneczne,629,legionowo.html . Urzekło mnie w nich to, że łączą jakoś tam wodę z ogniem, czyli dwa całkowici eprzeciwstawne żywioły. U nas ten wygląd sprawdza się doskonale.
#2016-02-19 12:23:34 

Michał1989

Użytkownik

O właśnie, o tym mówię. Opinia, prawdziwa, od człowieka a nie od robota. Ktoś jeszcze?
#2016-02-19 15:15:39 

eQuimanThorn

Użytkownik

My zdecydowaliśmy się na biokominek, coś podobnego jak tu: kominki.org/kominki/gazowe-elektryczne-i-biokominki . To dlatego, ze w tym samym budynku, to znaczy w przybudówce mamy firmę i potrzebowaliśmy dopasować rozwiązania do potrzeb środowiskowych. Jako że mieliśmy dużo odpadów, dogadaliśmy się z gminą co do wywozu pod warunkiem, ze zainwestujemy trochę w środowisko i okazuje się, że inwestycja już zaczyna się zwracać jesli chodzi o rachunki. No i mam czyste sumienie., że nie palę odpadami :)
#2016-02-19 15:47:33 

Michał1989

Użytkownik

No to jest argument, że nie trzeba palić odpadami hahahah
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015