#2016-03-01 11:10:30 

Rico

Użytkownik

Kończę właśnie budowę domu i mam zamiar zainstalować moskitiery w całym domu. Myślę raczej o takich, które montuje się bez użycia ramki, chociaż z balkonowymi ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem. Macie może jakieś rady, jak odpowiednio dobrać produkt i jaki typ wybrać?
#2016-03-01 12:07:21 

Michał1989

Użytkownik

Moskitiery są tworzone przez wielu producentów. Każdy ma jakiś pomysł na to, jak ulepszyć swój produkt, aby był on skuteczniejszy w swoim działaniu. Niektórzy dodają prześwity, inni skupiają się na kolorze. Musisz sam ocenić, co sprawdzi się w twoim domu.
#2016-03-01 12:24:18 

PersefONA

Użytkownik

Głównym zadaniem moskitiery jest jakby nie patrzeć ochrona przed owadami. Im mniejsze oczka na takim produkcie, tym szansa na to, że któryś z nich wedrze się do naszego jest mniejsza. Warto więc kupować siatki z odpowiednio małymi oczkami. Moskitiery na okna dachowe to szczególny typ siatek bo mają specjalny system mocowań, ze względu na położenie.
#2016-03-01 14:04:50 

Ziemowit

Użytkownik

Szczególne są także okna balkonowe. Siatki są tutaj dużo większe i muszę pozwalać na swobodny ruch z balkonu i na balkon. Ważne jest dobre pobranie rozmiaru, a wtedy siatka balkonowa będzie pasowała jak ulał.
#2016-03-01 14:31:01 

Martika

Użytkownik

Do montażu generalnie nie będziesz potrzebował fachowców. Większość osób poradzi sobie z tym samodzielnie. Wystarczy zdjąć wymiary, dociąć odpowiednio siatkę i przykleić. Akurat w momencie cięcia siatki musisz uzbroić się w cierpliwość i robić to niezwykle dokładnie. Krzywe cięcia mogę nieestetycznie wyglądać.
#2016-03-01 15:16:57 

oleksandra

Użytkownik

Mi się krzywo ucięło i wcale to źle nie wygląda, bo krawędzie są zakryte ramą okienną więc na zewnątrz widać tylko i wyłącznie samą siatkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015