#2016-03-04 06:17:25 

stanczyk001

Użytkownik

Cześć. Lubię majsterkować więc jakiś czas temu zaczalem bawic sie z kontrukcja krajzegi domowej roboty do ciecia drzewa do kominka. Znalazłem kilka ciekawych projektów i zebrałem większość elementów jakich bede ptorzebował oprócz pasów klinowych. Moglibyście polecić mi jakiś sklep z szerokim asortymentem?
#2016-03-04 07:37:51 

Ziemowit

Użytkownik

Wiesz, nie chce sie wtracac ale wedlug mnie czesc uroku opalania drzewem to wlasnie rąbanie go siekierką. Nie ma to jak wstać wczesniej i w chlodny poranek narabac drzewa na opał. Poza tym trochę ruchu nigdy nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie :)
#2016-03-04 09:30:06 

stanczyk001

Użytkownik

Synek, ja już przechodzę na emeryturę, mam swoje lata i zdazylem sie w swoim zyciu narabac drewna. Jeśli interesowałoby mnie rąbanie to pytałbym o dobrą siekierę.
#2016-03-04 10:41:43 

Polinezja

Użytkownik

Witam. Ostatnio robiłam zamówienie dla warsztatu i najtańsze pasy klinowe jakie znalazłam były tu: abcnc.pl/kola-pasowe-i-pasy-klinowe . Skopiowałam link od razu z działu pasów klinowych żeby nie musiał Pan szukać. Zamówienie, które zrobiłam przyszło kompletne i w terminie, a asortyment samemu można zobaczyć jak bardzo jest szeroki. Jednym słowem polecam.
#2016-03-04 13:10:47 

Rico

Użytkownik

Podkradnę trochę temat. Czy w tym sklepie z akcesoriami cnc dostanę także napinacze łańcuchów? Bardzo potrzebuję czegoś dobrej jakości i w przystępnej cenie bo przyznam szczerze że już kupiłem 2 i długo mi nie posłużyły. Pozdrawiam.
#2016-03-04 14:41:14 

Dementor

Użytkownik

W ABcnc kupiłem kiedyś napinacze i łańcuchy i jestem bardzo zadowolony. Wszystko bardzo dobrej jakości, napinacze nie wibrują, pracują cicho i równo, a sam łańcuch również sprawuje się wzorowo. Bardzo zależało mi żeby cały układ był porządny i solidny więc jeśli miałbym wybierać to zapewne znów kupiłbym tam. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015