#2016-03-11 06:18:26 

Michał1989

Użytkownik

W najbliższym czasie szykuje mi się kilka, a nawet kilkanaście dalszych wyjazdów firmowych, a auto, które używam na miejscu może nie dać rady wrócić z tak dalekiej trasy. Dlatego szukam pewnej wypożyczalni w Wielkopolsce, która udostępni mi jakiś fajny samochód. Oczywiście interesują mnie jak najniższe koszty.
#2016-03-11 09:11:30 

Ziemowit

Użytkownik

Jeśli chcesz dobrze wynająć samochód to musisz najpierw sprecyzować o jakie auto ci chodzi. Nie tyle o markę co o rodzaj samochodu. Musisz wziąć pod uwagę, że auta mniejsze są tańsze przy wypożyczeniu niż te z wyższej klasy, ale tego ci chyba mówić nie muszę.
#2016-03-11 10:49:58 

Martika

Użytkownik

Do dalekich tras koniecznie dla mnie musi być auto w klasie C. Nie wyobrażam sobie pokonywać setek kilometrów w małym samochodzie miejskim. Jeśli chodzi o koszty to w dużej mierze są one uzależnione od tego na jak długo zechcesz ten samochód wynająć. Warto wziąć je na dłużej, wtedy cena za dobę jest niższa.
#2016-03-11 11:59:44 

ZenMASTER

Użytkownik

Jest wiele firm, które zajmują się wynajmem samochodów (F6). Bazują w dużej mierze na nowych autach, więc klient ma szansę na to, żeby komfortowo podróżować. Koszty tak jak pisali wcześniej koledzy są bardzo zróżnicowane i zaczynają się od kilkudziesięciu złotych za dobę użytkownia.
#2016-03-11 14:20:32 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Faktycznie tych wypożyczalni jest coraz więcej. Miałem ostatnio potrzebę wypożyczenia i wynająłem samochód w Opalenicy. Kierowca przywiózł mi auto we wskazane miejsce i zapłaciłem za tę usługę niedrogo.
#2016-03-11 15:00:03 

stanczyk001

Użytkownik

Przy wypożyczaniu samochodów zwykle oferują wiele elementów dodatkowych, na które możesz, ale nie musisz się decydować, jak na przykład nawigacja, fotelik dla dziecka, czy dodatkowe ubezpieczenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015