#2016-03-15 05:06:09 

Ziemowit

Użytkownik

Koledzy po fachu i inni również. Korzystając że w internecie jest nas liczna grupa, to chciałbym podpytać jakiej firmy opony letnie lub uniwersalne byście polecicli do samochodu dostawczego. Wiadomo marki są cały czas przejmowane przez inny kapitał i jakość też się zmienia. To co kiedyś było super dzi ś już niekoniecznie.. Liczę na wylewne i szczere opinie.
#2016-03-15 07:24:52 

Dementor

Użytkownik

Zacznijmy od tego, że jak się jeździ ciężarówką, dostawczakiem itp, to nie zakłada się opon uniwersalnych. Trzeba zawsze mieć komplet i zimowych i letnich. Nie ma innej opcji. Z Zimowych używam Continental sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Continental-195_65_r_15, a na wiosnę zmieniam na komplet opon letnich japońskiego Bridgestone sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-ciezarowe-Bridgestone. I uważam że i jedna i druga firma daje raje, a kupuje tak jak ci podesłałem linki przez intermet nasklep.opony-kunicki.pl, to juz moje sprawdzone miejsce.
#2016-03-15 09:50:27 

Patronus

Użytkownik

A ja od lat jestem wierny włoskiej firmie Pirelli opony jak dla mnie niezawodne i trwałe. Dużo tras już na nich zrobiłem i nigdy nie spotkało mnie nic przykrego. Heh, może robię się już przesądny, ale inne opony bym się bał teraz zakładać ;)
#2016-03-15 10:14:41 

PersefONA

Użytkownik

Trafiłam przez przypadek i jestem trochę nie w temacie, bo szukam opon... ale do roweru. Może Panowie pomożecie. Byłabym bardzo wdzięczna.
#2016-03-15 11:30:40 

Dementor

Użytkownik

heh, co do roweru to byle dętka była dobrze nadmuchana i można jeździć. Nie ma się co aż tak wczówać szanowna Pani ;)
#2016-03-15 14:17:19 

PersefONA

Użytkownik

A widzi Pan, powiedziano mi w sklepie rowerowym ze musze miec jakąś ze specjalnym gwintem i cena trochę mnie zszokowała bo to 3 razy drożej niz za normalna. Orientujecie sie moze jak z tym jest?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015