#2016-03-17 04:45:18 

pawełmasztalerz

Użytkownik

hello, zastanawiam się nad zrobieniem implantów zębów, ale nie wiem czy się u każdego przyjmują, czy każdy może sobie na nie pozwolić? Macie jakieś doświadczenie w temacie albo wiecie jakie są przeciwwskazania?
#2016-03-17 04:54:02 

eQuimanThorn

Użytkownik

Generalnie chyba większość ludzi chyba może, choć z tego, co kiedyś czytałem, to na pewno wykluczone są osoby, które maja cukrzyce i choroby psychiczne. Ale to chyba ci nie grozi?
#2016-03-17 05:08:36 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Nie, na szczęście nie :)
#2016-03-17 07:54:32 

ashley83

Użytkownik

Moja kumpela sobie fundnęła coś takiego. Jeśli ci bardzo zależy, to mogą zdobyć namiar na stomatologa w Poznaniu, u którego wstawiała implanty. Fakt, że prezentują się bardzo ładnie :) I nie ma żadnych problemów z gryzieniem czy żuciem. Twierdzi, że „działają” jak prawdziwe zęby:)
#2016-03-17 10:49:19 

Patronus

Użytkownik

Ja zdecydowałem się na implanty, bo miałem już za dużo ubytków. Nie mam jeszcze trzydziestki na karku, wiec głupio by było chodzić z tak pustą szufladą …To niestety efekt „spuścizny rodowej”, czyli genów – wszyscy mają u mnie słabe zęby i tak się bujamy całe zycie po gabinetach dentystycznych. Najpierw przejrzałem wszystkie oferty pod hasłem: implanty zębów Poznań. Jedna ze stron, które mi wówczas wyskoczyły to ta: bajkodent.pl/ Na miejscu okazało się, że rzeczywiście fajni dentyści, super obsługa, operacja się udała, a pacjent przezył :) Rzeczywiscie – jak się przyjmą – bo dużo zależy od naszego organizmu – to jest to wielka wygoda. O efekcie estetycznym już nie wspomnę.
#2016-03-17 11:07:52 

pawełmasztalerz

Użytkownik

No właśnie – ja w tym samym względzie – moje zęby są niestety też słabe, mam kilka usuniętych, ale nie chcę mieć jeszcze zadnej protezy, bo też jeszcze nawet 30 nie mam:) Dzięki za namiar sprawdzę go sobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015