#2016-03-21 04:15:35 

Ziemowit

Użytkownik

Cześć. Jestem właścicielem dużego domu, który niestety jest w dość kiepskim stanie i po trochę go remontujemy. Wzięliśmy firmę która robi remonty dachów bo od tego chcieliśmy zacząc. Jednak naprawdę dużo jest do roboty.. w drugiej kolejności chcemy wymienić całą hydraulikę, sprawdzić rury itp. znaccie firme, która ma takie wyposażenie itp.?
#2016-03-21 05:51:05 

Dementor

Użytkownik

Ja niedawno kupowałem płynne uszczelki na hth-ptt.pl i z tego co widziałem, mają bardzo bogatą ofertę i mnóstwo sprzętu z armatury, izolacje itp. rzuć okiem na ich asortyment
#2016-03-21 08:37:17 

Ziemowit

Użytkownik

Teraz dopiero odczytałem Twój post, dzięki za link. Wszedłem na ich stronę i to firma, którą właśnie poszukiwałem. Zrobię zakupy na ich stronie, wyczytałem, że również specjalizują się w izolacji przemysłowej co jest mi również bardzo na rękę, bo i z tych usług pewnie skorzystam. Może uda się wytargować jakieś zniżki, dzięki!
#2016-03-21 11:14:55 

Patronus

Użytkownik

Przypomniałeś mi, że też mam remontować w tym roku dach i to będzie wielka inwestycja.. nie dość, że wymiana dachu na ogół idzie w parze z dużymi kosztami, to jeszcze remont jest długotrwały. Nie cierpię być budzony przez robotników i ten brud w całym domu..
#2016-03-21 12:09:37 

pawełmasztalerz

Użytkownik

No remonty to jest straszna sprawa. Ja tego uniknąłem bo kupiłem nowe mieszkanie w bloku i się komfrotowo żyje.. nie trzeba się niczym przejmować.
#2016-03-21 13:48:03 

Patronus

Użytkownik

No mieszkanie w bloku na pierwszy rzut oka tylko jest wygodne. Nie można się poczuć panem na własnych włościach, z czasem sąsiedzi dają coraz więcej we znaki i zarazem coraz więcej im zaczyna przeszkadzać.. wiem z doświadczenia. Wole już pomęczyć się z remontem w swoim domu niż mieć na głowie osoby trzecie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015