#2016-03-24 01:18:45 

Rico

Użytkownik

Cześć. Wreszcie nastał ten upragniony dzień przeprowadzki. Wszystkie nasze manatki już prawie pochowane, spakowane, czekają tylko na transport. No i tu zaczynają się schody, bo ja sam swoim małym autem tego nie przewiozę. I teraz pojawia się pytanie. Kto mi może przewieźć wszystkie rzeczy ze starego mieszkania do naszego nowego przybytku? Ktoś był już w podobnej sytuacji i może coś doradzić?
#2016-03-24 03:55:33 

Patronus

Użytkownik

No na pewno w takiej sytuacji już wielu ludzi było, więc pytanie śmieszne. :D Ktoś te meble przecież wozi, no nie?
#2016-03-24 05:40:44 

Dementor

Użytkownik

No wozi. Jeśli chodzi o firmy od przeprowadzek, to w Warszawie jest ich kilka, więc na pewno znajdziesz taką, która się zgodzi zająć Twoją przeprowadzką, przykładowo: transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/. Wystarczy poszukać. No i szukaj mądrze, bo niektórzy będą chcieli zedrzeć z Ciebie majątek przy tej okazji, a są też tacy, którzy biorą za to naprawdę uczciwe pieniądze.

#2016-03-24 08:30:30 

Rico

Użytkownik

A jeśli chociaż o Transport Wiki Warszawa jest znośna pod tym względem? Da się je jakoś bezproblemowo przewieźć?

#2016-03-24 09:30:19 

Dementor

Użytkownik

Jak już znajdziesz firmę zajmującą się przeprowadzkami, no to nie będzie żadnego problemu. ;) Spakują wszystko ze starego mieszkania, wypakują w nowym i po sprawie. Cały Twój udział się na tym kończy, więc żadnymi problemami z transportem nie musisz się martwić. Głowa do góry, jak załatwisz dobrą firmę, to wszystko przebiegnie sprawnie i bez żadnych kłopotów, nawet nie zauważysz, jak szybko Ci się udało przeprowadzić i wszystko załatwić. Też to już przechodziłem, więc rzeczywiście wiem, jaka to potrafi być stresująca sytuacja.
#2016-03-24 10:08:19 

Rico

Użytkownik

Dziękuję Ci bardzo za pomoc i wsparcie. Teraz już jestem trochę spokojniejszy. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015