#2016-03-29 00:59:11 

Dementor

Użytkownik

witajcie. czy ktoś z was miał przeprowadzane badania na nietolerancję pokarmową? gdzie najlepiej wykonac takie badanie?
#2016-03-29 03:40:56 

Nasturka

Użytkownik

Ja nie miałam, ale z tego co wiem takie badania są wykonywane przez dobrych dietetyków. A Ty skąd jesteś, jeśli można wiedzieć?
#2016-03-29 05:02:15 

Dementor

Użytkownik

jestem z Wielkopolski, więc interesowałby mnie dobry dietetyk w Poznaniu. nigdy dotąd nie byłem u żadnego.
#2016-03-29 07:54:33 

Polinezja

Użytkownik

Mnie też niedawno interesował Poznań dietetyk tam przyjmujący bardzo mi pomógł w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Nie miałam co prawda przeprowadzanych badań na nietolerancję pokarmową, ale wiem, że takie badania na pewno są tam przeprowadzane.
#2016-03-29 08:51:58 

Dementor

Użytkownik

a jak wspominasz wizyty u tego dietetyka? czy dużo one kosztowały i czy nie były stresujące??
#2016-03-29 10:12:03 

Polinezja

Użytkownik

To była najlepsza odwiedzona przeze mnie poradnia dietetyczna Poznań zdecydowanie sprostał moim oczekiwaniom. Wcześniej już chodziłam do dietetyków, ale po wizytach u nich nie czułam się zmotywowana do przestrzegania ich zaleceń. Ten dietetyk okazał się też trochę psychologiem, bo potrafił dać mi siłę do walki z moją otyłością. Wizyta była stresująca tylko na początku, gdy musiałam opowiedzieć o swoich problemach. Każde moje kolejne spotkanie z dietetykiem upływało w miłej atmosferze. Wizyty były stosunkowo niedrogie w porównaniu do cen konsultacji z innymi specjalistami. A na efekty tych wizyt i przestrzeganych zaleceń na szczęscie nie musiałam długo czekac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015