#2016-03-31 04:25:40 

msciwy_wiking

Użytkownik

witam wszystkich. Poszukuję rzetelnego i uczciwego księgowego z Poznania do obsługi nowo powstałej działalności o profilu handlowym. Zależy mi na kimś odpowiedzialnym i godnym zaufania, a także na możliwości współpracy zdalnej, przez internet. Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-03-31 07:24:36 

TikiTaka

Użytkownik

Jedną z lepszych kancelarii rachunkowych jest Poznańska Sigma, która z tego co słyszę obsługuje coraz więcej poważnych firm w naszym rejonie. Sama pracuje w przedsiebiorstwie korzystajacych z ich uslug i nigdy nie zdazyly sie jakies problemy. Przeciwnie, wszystko jest zrobione sprawnie, szybko i na czas, a do tego dokładnie i profesjonalnie. Zajmuje sie rekrutacja i opieka nad nowymi pracownikami wiec bardzo czesto potrzebuje pomocy ksiegowych.
#2016-03-31 07:48:06 

ZenMASTER

Użytkownik

cześć. Prowadzę działalność już dobrych parę lat i obecnie poszukuję nowego biura z Poznania do prowadzenia księgowości rachunkowości obsługi kadrowo płacowej itd. Przeniosłem się z Warszawy gdyż to ułatwi mi prowadzenie handlu z zagranicznymi odbiorcami. Niestety nie znam nikogo ani niczego w tym mieście a sprawa jest dosyć pilna, więc czy mogłabyś zamieścić link do tej kancelarii? Będę wdzięczny.
#2016-03-31 10:35:46 

TikiTaka

Użytkownik

Pewnie, ksiegowoscsigma.pl. Na stronie znajdziesz wszystkie potrzebne info odnosnie twoich wymagań :). Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-03-31 10:56:42 

ZenMASTER

Użytkownik

Bardzo fajnie prezentuje się to biuro rachunkowe Poznań cennik również bardzo wyważony i uczciwy. Czy ktoś jeszcze korzysta, albo korzystał z usług Sigmy i mógłby się wypowiedzieć na temat współpracy i ogólnych wrażeń?
#2016-03-31 12:03:15 

Martika

Użytkownik

Prowadze firme ktora od samego poczatku wspolpracuje z panią Dorotą, a wszystko dzięki poleceniom. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnie wykonywanej pracy, jak i z kontaktu. Nic dodać nic ująć :)
#2016-03-31 12:45:55 

ZenMASTER

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, bardzo mi pomogliście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015