#2016-04-01 05:29:43 

stanczyk001

Użytkownik

Siema! Słuchajcie, mam taką sprawę. Chciałbym spróbować swoich sił w kitesurfingu. Mam już za sobą dośiwadczenie w różnych sportach ekstremalnych, jakieś jazdy wyczynowe, skoki ze spadochronem, windsurfing, ale kitesurfingu jeszcze nie miałem okazji spróbować. No i właściwie to nie wiem, gdzie. Ktoś mi kiedyś podał jakąś nazwę, a ja nie zapisałem i nie pamiętam, co to za frima się tym zajmowała i teraz mam problem, bo chciałbym do nich wrócić, no a już nie bardzo wiem, jak. Może Wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie i będziecie w stanie kogoś polecić? Bo ja to już pomysłów na szukanie zupełnie nie mam.
#2016-04-01 05:41:45 

eQuimanThorn

Użytkownik

Jeżeli chodzi o kitesurfing, to tylko i wyłącznie Kite Station. Jak chcesz się czegoś więcej o nich dowiedzieć, to wbijaj na kitestation.pl/pl/ i tam już wszystko szczegółowo będziesz miał wyjaśnione i opisane. Bieżące kursy i w ogóle, wszystko, co tam byś chciał się dowiedzieć, będziesz miał tam na stronie napisane.
#2016-04-01 06:39:41 

stanczyk001

Użytkownik

No właśnie, to o nich mi chodziło! Super. Teraz już będę spokojny i zaraz sobie miejsce będę rezerwował. :D
#2016-04-01 07:05:20 

Rico

Użytkownik

Oooo. Ja też kitesurfingiem się interere. Możecie coś więcej o nich powiedzieć? Jakie kursy, co tam, jak tam i w ogóle?
#2016-04-01 09:12:35 

eQuimanThorn

Użytkownik

No obóz kitesurfingu w Sycylii. Wejdź sobie na kitestation.pl/pl/szkolenia/ i tam zobacz, jak te szkolenia u nich wyglądają, to wszystko będziesz wiedział. Naprawdę świetna atmosfera i ludzie też są cudowni, więc jak jeszcze masz jakieś wątpliwości, to nie miej, bo warto się tam wybrać i trochę pośmigać na desce. Mam nadzieję, że wszyscy się tam zobaczymy. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015