#2016-04-04 06:51:28 

PanzeR

Użytkownik

Jak tylko zrobi się cieplej przeprowadzam się do nowego domu, który wymaga już tylko drobnych wykończeń. Spodziewałem się że trudniej bedzie mi dobrac plytki albo blaty w kuchni ale okazalo sie ze dylemat mialem z wyborem pomiedzy roletami a zaluzjami. Ostatecznie padło na rolety dzień noc i chcialbym sie poradzic gdzie najbardziej oplaca sie zamawiac zeby nieprzeplacic ale jednoczesnie kupic cos dobrej jakosci.
#2016-04-04 08:14:19 

PersefONA

Użytkownik

Wiesz co, jeśli chodzi o dobre ceny na rolety dzień-noc w stolicy to polecam zajrzeć na tę stronę: zaluzje-rolety-warszawa.pl/. Bardzo dobry sklep z dużym wyborem nie tylko rolet, ale także żaluzji które możesz sobie założyć na przykład w kuchni. Montaż jest w cenie jesli mialbys jakies watpliwosci, chociaz musze powiedziec ze jest naprawde bardzo prosty. Pozdrawiam.
#2016-04-04 09:42:53 

Michał1989

Użytkownik

Mi rowniez te rolety sie bardzo podobaja bo sa uniwersalne i dobrze spelniaja swoja role. Zauwazylam ze coraz wiecej ludzi montuje je sobie w oknach i wyglada to naprawde swietnie jesli chodzi o komponowanie sie z elewacjami budynków.
#2016-04-04 11:21:54 

PanzeR

Użytkownik

Z tego samego zalozenia wyszedlem kiedy mialem okazje odwiedzic kolege majacego takie rolety. Bardzo fajna sprawa, dlatego tez musze takie miec.
#2016-04-04 12:35:03 

TikiTaka

Użytkownik

Od dwóch lat mam rolety dzień noc i bardzo je sobie chwalę. Z żaluzjami po takim czasie miałam juz problemy w postaci przetartych linek, wypadających listewek i wielu innych, a tu wszystko chodzi gładko, a jesli cos sie ubrudzi to przecieram szmatka i sa jak nowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015