#2016-04-15 04:40:50 

Michał1989

Użytkownik

Otwieram hotel ze spa w starym wyremontowanym budynku. Jest to jednak duze wyzwanie bo rozklad pomieszczen i wielkosc okien troche przeszkadzaja w naturalnej wentylacji. Wspominano mi juz o tym na poczatkowym etapie prac stad wiem ze nie obędzie się bez profesjonalnych rozwiazan z zakresu klimatyzacji. Ktos moze cos polecic?
#2016-04-15 07:26:11 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Znam ten ból, ale na całe szczęście z dobrze umieszczonymi urzadzeniami nie bedzie problemu. Poczytaj sobie o tej firmie: kris-went.pl/ bo jako jedni z nielicznych naprawdę znają się na rzeczy i mają bardzo duże wieloletnie doświadczenie w zakłądaniu najrozniejszych klimatyzatorów. Wspolpracowalem z nimi w biurowcu i domach weselnych. Zawsze byłem zadowolony i polecałem znajomym.
#2016-04-15 09:59:58 

Michał1989

Użytkownik

Bardzo dziękuję, ale korzystam z telefonu i mam problem ze stronami internetowymi. Aktywnie działają mi tylko apki wiec jesli moglbys wyslac mi stronke z bezposrednia oferta klimatyzacji bylbym bardzo wdzieczny bo moglbym juz teraz sie zapoznac ze wszystkim i szybko sie z nimi dogadac.
#2016-04-15 10:45:58 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Nie ma sprawy, kris-went.pl/oferta/klimatyzacja mozesz tam sobie poczytac o optymalnej temperaturze dla czlowieka co niewatpliwie Ci sie przyda. Mam nadzieję że pomogłem i odczytałeś co chciałeś, pozdrawiam.
#2016-04-15 12:40:29 

TikiTaka

Użytkownik

hej, czy ta firma zajmuje się także serwisem urządzeń do klimatyzacji poza Katowicami? Mieszkam w Bytomiu i niestety popsul mi sie klimatyzator, wiec bylabym bardzo zadowolona gdyby ktos przyjechal i to obejrzal. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015