#2016-04-15 06:11:13 

Martika

Użytkownik

Cześć wszystkim przeglądającym to forum! Piszę, gdyż marzy mi się piękne i sprytne zaaranżowanie kilku pomieszczeń w moim domu – sypialni z garderobą, kuchni oraz dwóch łazienek. Nie są duże, dlatego poszukuję architekta wnętrz, który potrafi sobie poradzić z bardziej wymagającymi zadaniami. Znacie kogoś dobrego w Poznaniu?
#2016-04-15 08:07:12 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Teraz bez projektu wnętrz mało kto chce się budować – i dobrze, bo odpowiednie przemyślenie sprawy przed rozpoczęciem robót to moim zdaniem podstawa. Jeśli chodzi o aranżacje wnętrz w domu jednorodzinnym Poznań ma świetne biuro, które się tym zajmuje - 3wymiary.pl, wejdź, obejrzyj realizacje. Architekci, którzy w nim pracują mają wieloletnie doświadczenie, nie jeden skomplikowany przypadek już widzieli i sobie z nim poradzili.
#2016-04-15 09:20:08 

Martika

Użytkownik

A skąd znasz to biuro architektoniczne? Nie pracujesz w nim czasem, że tak je polecasz? :P Projekty widziałam, że fajne, ale jak to jest w rzeczywistości?
#2016-04-15 11:10:05 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Rany, no tak, jak się teraz człowiek pozytywnie wypowie o firmie, to zaraz, że reklama i niecne intencje… znam tę firmę, bo z nimi współpracowałem. Robili mi zarówno biuro, jak i prywatne mieszkanie. Dlatego mogę ich szczerze polecić.
#2016-04-15 11:50:46 

Martika

Użytkownik

Oj no wybacz, wierzę Ci, nie chciałam być niemiła. Po prostu dociekam, by uniknąć wpakowania się w niefajną sytuację. Projekt i wykonanie go to jednak nie są małe pieniądze, jak chce się mieć to zrobione porządnie i na wiele lat.
#2016-04-15 13:53:41 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Hahaha, nie obraziłem się przecież, spokojnie. Co do kosztów to bym nie przesadzał, to nie lata 90-te, biur projektowania wnętrz jest dużo i coraz więcej, konkurencja poważna, a klienci korzystają na tym, bo jest wybór.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015