#2016-04-20 01:19:43 

PanzeR

Użytkownik

hej! Miałem ostatnio wypadek w wyniku którego straciłem 2 zęby. Słyszałem że po wypadnięciu trzeba je zachować bo podobno można wstawić ponownie w jakiś sposób ale niestety jeden gdzieś zaginął a drugi popękał na wiele kawałków więc to chyba nie ma sensu. Czy coś da się w tej sytuacji w ogóle zrobić?
#2016-04-20 02:28:35 

PersefONA

Użytkownik

Oczywiście że się da i nie słyszalam żeby ktos zbieral swoje zeby po wypadku, no ale dentsytą nie jestem moze rzeczywiscie cos da sie ogarnąć. W każdym razie polecam ten gabinet: newdentclinic.pl/specjalizacja/62/implantologia chodzę tam regularnie na kontrole i leczenie a z tego co mi się przypomina to kiedyś moja znajoma robiła tam implant zęba który pokruszył się przez próchnicę.

#2016-04-20 04:54:17 

PanzeR

Użytkownik

Dokładnie o takie informacje mi chodziło. Dzięki za szybką odpowiedź.
#2016-04-20 05:50:58 

Michał1989

Użytkownik

Czy ktoś może robił tam leczenie kanałowe? Prawdopodobnie będę musiał zrobić piątkę, a nie chciałbym pójść do pierwszego lepszego dentysty, ale do sprawdzonego o którym moge poczytać opinie itd. Będę wdzięczny jeśli ktoś odpisze.
#2016-04-20 06:49:44 

TikiTaka

Użytkownik

Miałam tam leczony kanał w czwórce i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ząb nie boli, nie krwawi, wszystko w końcu jest dobrze. Nie było to moje pierwsze kanałowe więc naprawdę wiem co mówię. Cieszę się że tam poszłam bo dentystka jest bardzo dobra i profesjonalna. Prawda jest taka że mało który dentysta potrafi zrobić to porządnie i do końca, kiedyś w ogóle pękł mi ząb z trucizną, innym razem trzeba było ponawiać leczenie. Przeboje :D.
#2016-04-20 09:19:22 

Michał1989

Użytkownik

Dlatego zapytałem o opinię, bo w sieci znalazłem informacje ze naprawde dobrze robia kanałowe i chcialem sie w tym upewnić, bo zalezy mi na prawdziwym specjaliscie ktory zrobi zabieg raz a dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015