#2016-04-21 09:07:59 

stanczyk001

Użytkownik

W naszej firmi eostatnio zauważyliśmy plagę jakiś robaków w kuchni. Panie sprzątające na ogół dobrze pracją i nie ma specjalnie żadnych problemów z tym związanych, ale niestey zdarza się, że ktoś zostawi od koniec dnia kawałek żarcia i potem jest cała miejscówka zawalona. Tak nie może być, to jest niehigieniczne i niezbezpieczne dla zdrowia, więc dajcie namiary na firmę, która za nas to załatwi.
#2016-04-21 09:27:15 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Ja ci mogę dać namiary na ludzi, z którymi regularnie utrzymuję kontakt w tej materii, ale nic nie poradzisz na nawracający problem, jesli ludzi nie wyedukujesz, że się PO SOBIE SPRZĄTA. Wiem to, bo u nas doszło do powaznych awantur na tym tle. Ale kiedy już rpoblem w tej kwestii został wyjasniony wezwałem ich: zwalczanie-szkodnikow.com/oferta/dezynsekcja i dokończyli dzieła., czy pozbyli się badziewia. Teraz czasem owszem się zdarza coś takiego ale to u nowych i wtedy też ich wzywamy.
#2016-04-21 11:25:16 

stanczyk001

Użytkownik

Dobrze, dziękuję za cynka. Niestety, u nas edukacja w tym zakresie leży totalnie, jak się czegoś nie wyniosło z domu to potem jest jak jest. Wyobraź sobie, że mamy pokój konferencyjny, pracownicy w rpojektach robią sobie spotkania z jedzeniem i ok, ale potem to zostawiają i następni muszą pracować w syfie. Masakra.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015