#2016-05-06 06:46:47 

Michał1989

Użytkownik

Czy na terenie Małopolski znajdę producenta blatow mineralnych do mebli kuchennych? Chcę zrobić nowoczesną kuchnię na wysoki połysk i blaty laminowane czy kamienne w takim przypadku odpadają.
#2016-05-06 08:22:01 

Martika

Użytkownik

Nie wiem czy producenta, ale dystrybutora na pewno. Wiem, bo sama kiedyś kupowałam tu takie blaty:) A ostatnio udało mi się kupić na terenie Warszawy blaty drewniane. Majstersztyk!
#2016-05-06 09:47:35 

stanczyk001

Użytkownik

Sprzedażą blatów i frontów meblowych w Krakowie zajmuje się wiele firm, także wystarczy posprawdzać w necie. Co prawda nie mam pojecia czym są wspomniane blaty mineralne, ale jeśli co takiego jest na rynku to pewnie wszędzie można to kupić. Jak kiedys chciałem kupić akcesoria meblowe Wrocław też wydawał mi się miastem, gdzie czegoś takiego nie znajde, dopóki nie podpytałem w sklepie meblowym.
#2016-05-06 10:06:54 

PersefONA

Użytkownik

Widziałam kiedyś projekt kuchni właśnie z takimi blatami, o których wspominasz. Fantastycznie to wyglądało. Ja uwielbiam takie idealnie gładkie powierzchnie bez zbędnych łączeń. Jak jeszcze dodać do tego specjalnie laminowane fronty mebli, bez żadnych tłoczen, wszystko na wysoki połysk, wychodzi niesamowicie nowoczesna kuchnia. Jeden minus to ceny, bo z tego co wiem, to takie meble są raczej z tych drozszych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015