#2016-05-10 03:01:17 

PanzeR

Użytkownik

Cześć Wam. Jestem wielkim pasjonatem czystości i porządku, nie cierpię gdy coś jest chaotycznie ułożone itp. Dlatego, postanowiłem zrobić generalne porządki w domu. Znalazłem pokaźną ilość płyt dvd i cd, które o dziwo nie są zbyt mocno porysowane. Pomyślałem, że warto o nie zadbać, szczególnie, że wiele z nich posiada naprawdę osobiste i prywatne rzeczy tam nagrane. Czy znacie jakieś miejsce, gdzie mógłbym hurtowo kupić sporo opakowań na płyty? Proszę o namiary ;) Będę bardzo wdzięczny ;)
#2016-05-10 05:55:49 

Michał1989

Użytkownik

Polecam Ci zajrzeć tutaj: gmcd.pl/opakowania.html pod tą stronką znajdziesz wspaniałą ofertę różnych opakowań na płyty cd i dvd ;) możesz śmiało sobie zamówić ich sporą ilość i zadbać o stan swoich płyt ;)
#2016-05-10 08:32:16 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Ja kiedyś miałem taką przygodę, że nagrywałem na płyty cd nagrania jak śpiewałem, swoje zdjęcia, ogólnie takie wygłupy. W sumie też tak podpisywałem płyty, wygłupy 1, wygłupy 2 itp. no ale moja młodsza siostra to wyczaiła i potem te płytki poszły w ruch po moich znajomych.. normalnie nie miałem życia potem. Tragedia jak to czasem jest z młodszym rodzeństwem.
#2016-05-10 11:15:39 

ZenMASTER

Użytkownik

No młodsze rodzeństwo to czasem naprawdę może napsuć krwi.. mój młodszy brat kiedyś sformatował mi komputer i usunął bardzo ważne dokumenty, bo nie umiał.. odpalić gry. A moich rodziców zawsze to śmieszyło i mówili, jak to pięknie się nie bawimy na komputerze i wspólnie odnajdujemy pasje.
#2016-05-10 13:04:18 

PanzeR

Użytkownik

Ciekawe historie :P Tymczsaem chciałbym mocno podziękować koledze, który wkleił mi link ;) Jestem zobowiązany. Widzę, że ta stronka gmcd.pl ma fajną ofertę, skierowaną dla posiadaczy płyt cd i dvd ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015