#2016-05-13 07:43:49 

PersefONA

Użytkownik

Zastanawiam się nad otwarciem internetowego sklepu z bielizną damską. Mieszkam w niewielkim miasteczku i wiem, jak ciężko znalezć tu coś naprawdę porządnego i do tego niedrogiego. Myślę, że taki sklep miałby wiele klientek. Czy waszym zdaniem warto otwierać taki biznes? Czy ma on szansę powodzenia?
#2016-05-13 09:17:24 

Martika

Użytkownik

Wiesz, juz w tej chwili w sieci dziala wiele sklepow, ktore zajmuja sie sprzedaza bielizny dla pan i panow, takze konkurencja jest dosyc spora. Moze pomysl nad otwarciem stacjonarnego sklepu z bieliznom i jako dodatek otworzysz sobie sklep internetowy? Sama piszesz, ze w twoim miasteczku trudno o ładna i niedroga bielizne.
#2016-05-13 09:55:04 

Martika

Użytkownik

Jak byś zlazła jakiegoś dostawcę, hurtownię z bogatą ofertą i przystępnymi cenami to pewnie warto iść w taki biznes. A może lepiej zrobić tak jak sugeruje koleżanka wyżej? Otworzyc sklep stacjonarny, a internetowy zrobić jako dodatek. Tylko, że ofertę musisz mieć naprawdę bogatą. Jak na przykład sprzedajesz biustonosze to musisz miec ich co najmniej kilkanaście różnych modeli tj. tutaj sklep.fernandperil.com/kolekcja-01-BIUSTONOSZE.html. Podobnie jak sprzedajesz majtki damskiej, tak jak tutaj sklep.fernandperil.com/kolekcja-06-MAJTKI.html. Wybór towaru musi być po prostu odpowiednio duży, bo inaczej klientki szybko się zniechęcą do zakupów w twoim sklepie i bielizny zaczną szukać gdzieś indziej.
#2016-05-13 10:36:36 

PanzeR

Użytkownik

Moim zdaniem warto skupic się na sprzedaży jakiegoś niszowego produktu, czegoś takiego jak sklep.fernandperil.com/kolekcja-0202-1-Pasy.html. Wtedy możesz zostać liderem w sprzedaży takich rzeczy na całą Polskę. Zwyczajnie łatwiej wypromować taki sklep w sieci. Przynajmniej taka jest moja opinia. Ciągle sprzedajesz bieliznę, ale już nie to samo co wszyscy inni. Moze klientek na tego typu rzeczy jest nieco mniej, ale za to jak dobrze zareklamujesz sklep to wszystkie najpierw trafią właśnie do ciebie. Ogolnie biznes w necie daje większe szanse rozwoju, tylko trzeba się na tym troszkę znać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015