#2016-05-17 13:11:20 

Nasturka

Użytkownik

Chciałabym kupić do kuchni blaty z ciemnego granitu. Wyglądają naprawdę niesamowicie, szczególnie w bardzo delikatnym świetle ale obawiam się o jego wytrzymałość. Kamień teoretycznie jest najtrwalszy ale czy nie zetrze się z czasem albo nie porysuje np przez krojenie na nim? Czasem lubię coś pociąć bezpośrednio na blacie, teraz mam z płyty wiórowej powleczonej mocnym laminatem ale i tak porysował się niesamowicie.
#2016-05-17 14:13:20 

ZenMASTER

Użytkownik

Nie porównuj płyty wiórowej do blaty z kamienia :D. Przecież to jak rower do limuzyny. Jeśli kupisz blat z normalnego porządnego sklepu to bez patrzenia na niego stawiam wszystkie pieniadze ze sie nie porysuje, nie posciera i niestraci koloru przez wiele lat. Nie opieraj się też na stereotypach pochodzenia kamienia. Na przykłady jeśli chodzi o moje blaty granitowe Poznań ma taki sklep który importuje materiał z Chin które słyną z bardzo wytrzymałego i mocnego surowca. Podobnie jak z chińską porcelaną która chyba nadal jest najdroższa na świecie :) Pozdrawiam.
#2016-05-17 14:32:45 

Nasturka

Użytkownik

Dziękuję za pomocne informacje, chciałabym jeszcze spytać o marmur Poznań podobno ma firmę która importuje również bezpośrednio z Chin ale nie moge nigdzie znaleźć namiarów. Może mówimy o tym samym sprzedawcy, wiec jesli moglbys podac adres strony internetowej albo chociaz numer telefonu to bylabym bardzo wdzieczna. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-05-17 15:56:05 

Polinezja

Użytkownik

Też słyszałam o takiej firmie, ale niestety nie wiem nawet gdzie szukac wiec jesli kolega byłby tak łaskaw to bardzo bym się ucieszyła. Po wizycie u kolezanki bardzo spodobały mi się te kamienne blaty. Nadają niesamowitego uroku i klimatu w kuchni dzieki czemu az chce sie gotowac :). Przynajmniej ja mam takie odczucie, aż się głupio czułam bo nie chciałam wyjść z jej kuchni do pokoju :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015