#2016-06-03 00:45:54 

stanczyk001

Użytkownik

W działalności tansportowej bardzo ważna jest szybkość działania. Im więcej czasu spędzasz w drodze tym więcej zarabiasz. Chciałbym wejść teraz w grupę transportów cieczy, bo uzyskałem już stosowne pozwolenie. Przygotowują naczepy do tego celu, jakie popmpy są najbardziej wydajne na rynku.
#2016-06-03 02:59:17 

eQuimanThorn

Użytkownik

W trudną branżę się pakujesz, ale za to jest ona bardzo dochodowa. Jak uda ci się uczepić jakiegoś kontrahenta to go nie odpuszczaj, nawet za cenę obniżenia stawki. Wiesz, że bardzo trudno dzisiaj o solidnego partnera w interesach.
#2016-06-03 03:34:48 

Polinezja

Użytkownik

Dobrym partnerem w interesach na pewno jest dystrybutor systemów beczkowych, które wykorzystuje się właśnie w tej branży o którą pytasz. To firma Chemia AZ, która prowadzi też sprzedaż substancji chemicznych. Z nimi też zwiążesz się na lata. Pompy na pewno będą Ci potrzebane do codziennej działalności.
#2016-06-03 06:06:51 

stanczyk001

Użytkownik

Widziałem już, że sprzedają między innymi polielektrolity w różnych opakowaniach. Akurat tym nie jestem zainteresowany, ale może ktoś kto czyta to forum zajrzy, jeśli potrzebuje. Pompy na pewno będę potrzebował, bo to podstawa w tej branży.
#2016-06-03 07:46:43 

eQuimanThorn

Użytkownik

Najlepsze w ogóle są pompy wirowe, bo one bardzo szybko podają towar. Ale w przypadku Twoich pjazdów to raczej pompy beczkowe będą najlepiej się sprawdzały. Zadzwoń do handlowców to na pewno doradzą Ci jakieś ciekawe rozwiązania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015