#2016-06-24 06:03:46 

PanzeR

Użytkownik

Cześć Wam! Zapewne się zdziwicie, że temat ten pise facet, no ale… zdarza się, że i my mamy takie pasje :) Uroda kobiet zawsze mnie fascynowała. Uważam, że każda kobieta jest piękna i kwestia tego tylko, by to piękno podkreślić. Wielokrotnie na ulicy widzę, jak kobiety są po porstu źle umalowane, przez co mogą wyglądać szkaradnie, ale np. widzę, że mają bardzo ładne oczy, które można by lepiej podkreślić, a nie rzucajac tonę tapety na twarz. Dlatego też chcialbym głebiej poznać, jak się wykonuje makijaże.
#2016-06-24 07:13:12 

PersefONA

Użytkownik

:O Normalnie jakiś szok dla mnie… wybacz gościu, ale Ty tak serio, czy sobie tutaj jaja z nas robisz?
#2016-06-24 08:56:24 

PanzeR

Użytkownik

Nie no totalnie poważnie, możesz mi wierzyć.
#2016-06-24 10:53:10 

alicjagreg

Użytkownik

Oj ja bym się tak nie dziwiła. Wbrew pozorom wielu mężczyzn to interesuje :) A to, że koleg jeszcze ładnie to ubrał w słowa, to myślę, że to dodatkowy atut :) Słuchaj kolego, jeśli zależy Ci na profesjonalnym kursie makijażu, to ja osobiście ci polecam wizytę w Make-up Studio Anna Rumińska. Pani kosmetyczka to istna artyksta, która na pewno dużo będzie Cię w stanie nauczyć.
#2016-06-24 12:20:00 

PanzeR

Użytkownik

O super :) Na pewno ją sprawdzę ;) Dzięki śliczne za podpowiedź. Kto wie? Może kiedyś i wy do mnie traficie :) Trzymajcie się ciepło!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015