#2016-06-28 05:40:05 

Rico

Użytkownik

Witam potrzebni mi są pilnie informatycy do obsługi sieci oraz komputerów w naszej firmie. Mam wrażenie że nasza sieć komputerowa powoli robi się przestarzała , wszystko zaczyna wolno działać, więc pewnie konieczna bedzie modernizacja. Stad taka sprawa, że potrzebujemy w firmie pomocy i to najszybciej jak to możliwe. Będę wdziećzny za wszystkie polecenia i pomoc. :) Pozdrówki
#2016-06-28 06:29:58 

Nasturka

Użytkownik

rozumiem że potrzebujecie w firmie w Warszawie obsługi informatyków? jeśli tak to mogę polecić kilku specjalistów, są dobre drużyny tego typu w stolicy. czy to ma być tylko modernizacja jak pisałeś, czy stałą obsługa? bo wtedy to pewnie dużo taniej wyjdzie, ksozty się rozłożą.
#2016-06-28 07:18:20 

Michał1989

Użytkownik

dobra pomoc IT w Krakowie jest mi znana natomiast nie wiem czy dzialaja tez w stolicy. Dowiem się i dam znać. Chłopaki bardzo dobrze pomogli usprawnić u nas w firmie prędkości internetu oraz zainstalowali nam super system wymiany danych pomiędzy pracownikami, który przyszpieszył pracę a do tego wszyscy się barszo szybko do niego przystosowali i uznali za naturalny.
#2016-06-28 08:03:05 

Patronus

Użytkownik

to jest zdaje się firma o które gadacie indata-solutions.pl/helpdesk-it zajmują się też systemową obsługą informatyczną poprzez likwidację awarii sprzętu komputerowego, routerów, serwerów itp. polecam wszystkim, którzy mają rozwinięte duże firmy nad którymi niełatwo zapanować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015