#2016-07-18 02:54:03 

pawełmasztalerz

Użytkownik

szukam dobrego producenta zmywaków granitowych, chcę zamówić je w trochę większej ilości i zależy mi na sprawdzonej firmie, by nie utopić pieniędzy w błoto… jakieś sugestie? Nie chcę kupować zupełnie w ciemno, liczę na opinie
#2016-07-18 03:21:24 

eQuimanThorn

Użytkownik

ja też rozglądałem się za jakimś dobrym zlewem kuchennym z granitu, no i koniec końców zdecydowałem się na Brenor Sp. z o.o. – nie zawiedli mnie, materiał jest dobrej jakości i dobrze wygląda, mogę polecić:)
#2016-07-18 06:18:53 

TikiTaka

Użytkownik

ja też znam tego producenta, bo kupowaliśmy tam wannę (nigdy nie wyobrażałam sobie łazienki bez wanny, a mają zupełnie ciekawą propozycję) ale wracając do tematu to wiem, że sprzedają też wiele innych rzeczy i generalnie można ich polecić, przede wszystkim jest dobry kontakt ze sprzedawcami i można pytać o cookoolwiek, na pewno udzielą odpowiedzi
#2016-07-18 08:34:20 

pawełmasztalerz

Użytkownik

no dobra, dzięki wam, sprawdzę tego producenta i zobaczymy jak to jest z jego zmywakami – granitowe z definicji powinny być dobre, i fajnie, że jest jeszcze taka opcja wykonania dodatkowego otworu, to mi się może przydać
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015