#2016-07-18 02:50:45 

Nasturka

Użytkownik

Siema, mój tata niedługo kończy pięćdziesiąt lat. Razem z rodzeństwem chcielibyśmy mu kupić jakiś ekskluzywny prezent. Tak do około dziesięciu tysięcy. Chodzi o coś takiego, co by sprawiło, że poczuje się naprawdę wyjątkowo. Coś czego jego koledzy nie mają.
#2016-07-18 05:46:21 

PanzeR

Użytkownik

Najlepszy będzie jakiś drogi zegarek. To jest prawdziwy prestiż, który od razu zaznacza pozycję. Jak ktoś się zna to od razu rozpozna dobry zegarek, od zwykłego badziewia. Ja bym w ciemno postawił na zegarek. Tylko musicie się zastanowić czy wasz ojciec lubi klasyczne modele czy raczej coś nowoczesnego.
#2016-07-18 06:15:13 

Polinezja

Użytkownik

Do dziesięciu tysięcy złotych zegarki znajdziesz na tej stronie kraff.pl/28-zegarki-maurice-lacroix. Marka Maurice Lacroix łączy innowacyjność z tradycyjną sztuką zegarmistrzów. Są eleganckie i niezawodne. Myślę, że z takiego prezentu wasz tata na pewno się ucieszy.
#2016-07-18 07:23:57 

Michał1989

Użytkownik

Może tata jest typem sportowca? Dobry włoski rower, taka kolarka może kosztować dziesięć tysięcy. Jeśli do tego się pomyśli o kasku, rzeczach, butach i wszystkich dodatkach to jest to na pewno bardzo drogi prezent. Oczywiście to zależy od tego co lubi twój tata. Na motor to trochę za mało, ale jest mnóstwo sportów, w których taka kasa wystarczy na pełne wyposażenie.
#2016-07-18 10:05:03 

Nasturka

Użytkownik

Tata niestety jest asportowy. Niestety, bo przydałoby mu się trochę ruchu. No ale prezent powinien przede wszystkim go cieszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015