#2016-07-25 22:15:16 

stanczyk001

Użytkownik

Wprowadzam się ze swoim interesem do obiektu handlowego, w którym funkcjonuje już kilkanaście sklepów. Zarządca nieruchomości przedstawił mi wszystkie dokumenty, ale zauważyłem, że nie robi on regularnych przeglądów i napraw wentylacji w obiekcie. Podobno zgodnie z prawem nie trzeba. Ale ja jestem przezorny i będę robił to na własny koszt, tylko szukam dobrych serwisantów.
#2016-07-26 00:56:48 

eQuimanThorn

Użytkownik

Zwykle bierze się do takiej roboty najlepszych specjalistów. Ja polecam szczególnie firmę, którą znajdziesz tutaj clima-line.pl/instalacje-wentylacyjne/, a która zajmuje się także tworzeniem od podstaw takich systemów. Jakby właściciel wziął ich do założenia od razu, to miałby serwisantów przez długi jeszcze okres.
#2016-07-26 02:34:16 

stanczyk001

Użytkownik

Ja bym na pewno tak zrobil, pewnie inni właściciele tez by tak zrobili.
#2016-07-26 03:57:36 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Dobry serwis to podstawa w przypadku takich urządzeń. Samochody też potrzebuija co jakis czas sprawdzenia i wymiany tego i owego, wiec nie bardzo rozumiem tego właściciela. Oszczedza nie majac do trego podstaw.
#2016-07-26 06:51:17 

Patronus

Użytkownik

Firma jest godna polecania, bo działają bardzo szeroko na rynku chłodniczym, wentylacyjnym i projektowym. Mają super ludzi, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Serwisanci naprawiali w moje j firmie ostatnie komorę, w której chłodzę mięso i zrobili to perfekcyjnie. Dwie firmy wcześniej rozkładały ręcę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015