#2016-07-28 00:59:59 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim! Skończyłem właśnie termomodernizację u siebie w firmie i znajomy mi powiedział o możliwości uzyskania białego certyfikatu. Nie do końca się w tym orientuję więc potrzebowałbym jakiegoś dobrego doradcy no i firmy, która mi pomoże w złożeniu wniosku itp. bo słyszałem że to skomplikowana procedura. Znacie kogoś??
#2016-07-28 03:09:10 

LimBonIca

Użytkownik

Rzeczywiście to jeśli się nie siedzi w branży energetycznej jest dość trudne do ogarnięcia. U mnie akurat w firmie mamy gościa który się zajmuje energetyką więc nie korzystamy nikogo z zewnątrz, ale wiem że na pewno się opłaca zrobić certyfikat, bo potem można go jakoś sprzedać na giełdzie czy coś takiego
#2016-07-28 03:23:54 

ZenMASTER

Użytkownik

Mi bardzo pomogła firma doradcza z Poznania. Jak chcesz poczytać o nich i o tym całym certyfikacie żeby się lepiej przygotować to tu masz link do ich strony ekoprodet.pl/oferta/audyty/audyt-efektywnosci-energetycznej-biale-certyfikaty i całkiem przystępnie to opisane. Dzięki ich pomocy udało mi się w miarę szybko uporać z tymi wszytskimi procedurami i wnioskami i zdobyłem ten certyfikat :) no i co było dla mnie bardzo ważne- wcale nie wzięli ode mnie jakoś dużo kasy, rozsądny cennik mają
#2016-07-28 05:54:06 

pawełmasztalerz

Użytkownik

No świetnie, dzięki za wszystkie informacje na pewno skorzystam! A wiecie może czy u nich audyty też zrobię takie remontowe czy tylko typowo energetyczne? Bo w sumie mogłbym już upiec kilka pieczeni na jednym ogniu, skoro ich wybiorę, hehe :)
#2016-07-28 07:26:21 

PersefONA

Użytkownik

Ja akurat tą firmę znam, bo robiła dla mnie właśie audyt remontowy i energetyczny i jako taką polecam bardzo- solidni pracownicy i przede wszystkim bardzo sumienna praca- policzony każdy szczegół więc byłem bardzo z nich zadowolony
#2016-07-28 09:51:39 

oleksandra

Użytkownik

Remontowy na pewno też robią- mój szef im zlecał jak nowe pensjonaty budował całość i energię i remonty także na pewno możesz tam się zwrócić. Poza tym też jak masz bieżące sprawy związane z energetyką to mają dobre doradztwo. Wiem z własnego doświadczenia, bo nie raz już musieliśmy się dopytywać o jakieś zaświadczenia czy certyfikaty
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015