#2016-08-15 23:22:41 

PersefONA

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam pomysłu na ogrzewanie wody w domu. Nie znam się za bardzo na tym, będę musiała jakiegoś fachowca zatrudnić. Czy spotkaliście się już z takim czymś? Moglibyście coś podpowiedzieć?
#2016-08-16 02:01:13 

stanczyk001

Użytkownik

Witam. Nie ma chyba niczego lepszego niż specjalne pompy i cieplne wymienniki. Uważam, że dobór odpowiedniego kotła tez ma ogromne znaczenie na lepsze zorganizowanie ogrzewania. Wielu z nas wybiera gazowe kotły, ja do tego jestem trochę sceptycznie nastawiony, ale nowość to hybrydowe, to też moim zdaniem warto przemyśleć.
#2016-08-16 04:02:08 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Witam. W przypadku ogrzewania wziąłbym pod uwagę zakup dobrego kotła. Tutaj macie fajne oferty, moim zdaniem godne uwagi galmet.com.pl/pl/podkategoria/kotly-co-z-podajnikiem . Sam niegdyś szukałem i uważam, że te z podajnikiem są najlepsze. Może się mylę, ale dla mnie kocioł ten jest bardzo wygodny. Warto też wziąć na cel na przykład instalację solarów w celu podgrzewania wody, zawsze to oszczędność. A koszt montażu po krótkim czasie się zwraca.
#2016-08-16 06:18:28 

Martika

Użytkownik

Witaj. Masz rację solary to super sprawa. Koszt wydaje się być duży na początku, ale jak masz ciepłą wodę niemal za darmo to szybciutko to wszystko się zwraca. Ja bym była za tym, żeby coś takiego zamontować.
#2016-08-16 06:51:49 

msciwy_wiking

Użytkownik

Witajcie. Nie zawsze solary są dobre, jak nie ma słońca to na nic ci po solarach. Uważam, że coś takiego jak specjalne urządzenia grzewcze do wody od galmet.com.pl to podstawa. Warto mieć taki bojler, żeby w razie co nie trzeba było gotować wody na gazie by się wykąpać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015