#2016-08-18 00:15:14 

stanczyk001

Użytkownik

Troche zmian zaprowadzam w domu i kuchnia tez jest w trakcie metamorfozy. Chce nadac jej nowy tuning i wymienic zlewozmywak. Jaka firmę polecacie? Z jakiej firmy polecacie kupować zlewozmywaki?
#2016-08-18 01:58:35 

Michał1989

Użytkownik

Ja bym nie tyle skupil się na firmie co na tym by zdecydowac jaki zlew konkretnie do kuchni bo wybor jest duzy możesz kupic np. zlew ze stali nierdzewnej i to jeśli ci pasuje to ok. ale jak kupisz zlew granitowy to masz od razu wybor na lata a nie na miesiące a to wg mnie tez wazne bo talkie zlewy sa solidne i nie da się zaprzeczyc ze coraz wiecej osob przekonuje się do zlewów granitowych i ceni ich sobie zalety. Tym bardziej ze kształt i model zawsze możesz dopasowac, ewentualnie jak już masz bardzo nietypowa kuchnie możesz zrobic sobie zlew na zamowienie. Ale nie przesadzajmy.
#2016-08-18 04:46:47 

eQuimanThorn

Użytkownik

Ja kupowałem zlew od polskiego producenta. Poczatkowo byłem sceptyczny ale teraz widze ze zaoszczędziłem sporo kasy bo już miałem zamawiac z Francji. Ale jednak z Polski duzo taniej dostac produkt. No, ale to musi być jakis konkretny dobry produkt a nei byle co bo nei ma sensu co roku robic remontu jak niektórzy robia i tym się szczyca dla mnei to glupota i strata czasu i pieniędzy
#2016-08-18 05:00:03 

Patronus

Użytkownik

Z tymi zlewami granitowymi to ładnie jak by dopasować baterie granitowe. Wybor baterii granitowych jest spory, ale glownie w Polsce sprzedaje się baterie i zlewy z granitu w jasnych kolorach. Malo kto kupuje je w ciemnych, zreszta jak ciemny kolor to zwykle trzeba iec kuchnie wieksza i umiec to ladnie polaczyc a to już nie każdy potrafi bo to jest wyzsza szkola jazdy. A baterie granitowe to tylko sprawdzic jakie maja dokladnie funkcje bo można kupic z wyciagana wylewka lub bez standardową i tez jest ok. Po prostu co komu jest bardziej potrzebne. Dla mnie ta wyciagana wylewka była zbawieniem bo tak co chwile biegalem do lazienki a teraz nie musze. Ale nie każdy musi mieć takie zdanie jak ja .
#2016-08-18 07:34:58 

Dementor

Użytkownik

po prostu posprawdzaj w Internecie hurtowni marketach i kup to, co ci najbardziej potrzebne ; ) ot, cala filozofia.
#2016-08-18 09:36:13 

stanczyk001

Użytkownik

A więc granit. Dzięki chłopaki za podpowiedzi ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015