#2016-08-23 06:00:52 

Klotylda

Użytkownik

Hejka wszystkim. Mam do was takie pytanie. Planuję wymienić wszystkie drzwi w domu ale zależy mi na jakimś prostym wzorze. Mam tych drzwi sporo i nie jestem w stanie kupować teraz pięknych zdobionych drzwi. Może ktoś mi poleci firmę z dużym wyborem?
#2016-08-23 07:12:49 

oleksandra

Użytkownik

Kupowałam jakiś czas temu drzwi do siebie do domu i powiem ci szczerze że takie sklepy jak castorama albo podobne mają czasem u siebie fajne promocje i akurat tam wtedy kupiłam. Drzwi dobrej jakości, proste ale właśnie takich szukałam. Polecam zobaczyć, może trafisz na przecenę ;)
#2016-08-23 07:42:38 

Ziemowit

Użytkownik

Polecam firmę która wstawiała mi drzwi wewnętrzne Wrocław posiada wiele dobrych hurtowni więc jeżeli chodzi o materiały to nie ma z tym żadnego problemu. Gorzej jeżeli chodzi o firmy które to montują ale wysyłam ci namiary na firmę która nie tylko sprzedaje ale też montuje takie rzeczy.
#2016-08-23 08:04:07 

Dementor

Użytkownik

Wejdź sobie na cerchem.com.pl/oferta/drzwi/ i tam zobacz. Firma bardzo fajna, zamawiałem u nich kiedyś bramę do garażu i powiem szczerze że razem z montażem nie wyszło mnie to wcale tak drogo jak niektórzy się cenią. Polecam bo nie dość że fachowo doradzą to robią serwis od a do z.
#2016-08-23 10:06:45 

LimBonIca

Użytkownik

Ja zamawiałam drzwi w internecie. Jest kilka fajnych stron tylko jeżeli zdecydujesz się na to co ja to pamiętaj żeby szukać firmy jak najbliżej twojego miejsca zamieszkania. Mi wieźli drzwi przez pół polski i czekałam tydzień na wymianę bo były całe obite.
#2016-08-23 10:19:59 

Klotylda

Użytkownik

Raczej zdecyduję się na to co polecają tutaj użytkownicy. Wolę żeby ktoś przyjechał i to dla mnie zamontował niż bawić się w osobne kupowanie i szukanie ekipy która to dla mnie zamontuje. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015