#2016-08-25 02:22:23 

LimBonIca

Użytkownik

Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakąś fajnie płatną i ogólnie sensowną pracą w Niemczech. Latami uczę się języka, chciałabym w końcu trochę tam pobyć, móc rozmawiać z Niemcami na co dzień i oczywiście też zarobić. Czy możecie polecić jakieś ciekawe opcje pracy tam? Może macie jakieś własne doświadczenia?
#2016-08-25 04:28:04 

Dementor

Użytkownik

Z tego co mi wiadomo Niemcy cenią pracowników z Polski, ogólnie mamy fajną renomę w krajach zachodnich więc na pewno uda Ci się coś znaleźć. Ja pracowałem w UK więc nie mam żadnych doświadczeń z Niemcami ale znajomi byli i sobie chwalą. Ponoć stosunek Niemców do Polaków bardzo się zmienił na plus, zanikają uprzedzenia itp.
#2016-08-25 07:13:45 

Nasturka

Użytkownik

Sprawdź może ofertę z tej strony: laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-poradze/. Wydaje mi się, że dla kobiety jest to naprawdę fajna praca, będziesz miała kontakt z ludźmi więc językowo też się na pewno podciągniesz. Wiadomo, że jest to wyzwanie – w końcu bierzesz odpowiedzialność za drugiego człowieka ale dlaczego miałabyś sobie nie poradzić?
#2016-08-25 07:41:56 

Michał1989

Użytkownik

Koleżanka wyżej chyba dobrze radzi, opieka nad starszymi osobami w Niemczech to całkiem przyjemna praca. Kiedyś słyszało się wiele dziwnych opowieści o złym traktowaniu itepe ale nie wierz w takie rzeczy. Moja siostra przed ponad dwa lata zajmowała się seniorami w Monachium i wspomina tę pracę bardzo dobrze. Do dziś dostaje listy i pocztówki od jednej niemieckiej babci :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015