#2016-08-31 03:13:35 

LimBonIca

Użytkownik

Cześć :) Mam takie pytanie małe. Ponieważ nie mam zbyt dużego salonu w swoim domu szukam raczej rozwiązań kompaktowych. Ponieważ jednak nie wyobrażam sobie zupełnie salonu, w którym nie ma stołu to szukam teraz takiego stołu, który by mógł tam stać. Nie za wielki, ale żeby wystarczył do wspólnego siedzenia
#2016-08-31 04:33:03 

Patronus

Użytkownik

A może byś zwróciła uwagę na rozkładany stół do salonu? Jak nie będzie posiedzenia, to go po prostu złożysz i będzie zajmował mało miejsca, a jak już kogś zaprosisz to go rozłożycie i na tę tylko potrzebe będzie zajmował dużo miejsca, ale będzie gdzie siedzieć
#2016-08-31 05:51:20 

eQuimanThorn

Użytkownik

Korzystaj z pomysłu kolegi, a tymczasem ja Ci polecę stronę meblepotocki.pl/ na której możesz kupić naprawdę dobre jakościowo meble i się cieszyć z tak wysokiej jakości, która jest tam dostępna. Podejrzewam, że nawet nawet i rozkładane meble też tam są dostępne
#2016-08-31 08:38:09 

Patronus

Użytkownik

No pewnie, że są. A dodatkowo to na tej stronie meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3 można z prawdziwego drewna meble kupić, więc jak koleżanka się interesuje takim właśnie typem mebli to tam znajdzie cały ogromny wybór takich. Też tam kupuję bardzo chętnie jak akurat mam potrzebę nowych mebli
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015