#2016-08-31 00:52:05 

oleksandra

Użytkownik

hej! Mam kilka pytań, pomożecie? Planujemy z kilkoma koleżankami wypad w góry :) ale nigdy żadna z nas tam nie była :) dlatego zbieramy opinie na ten temat. Ktoś był w górach, ma swoje ulubione miejsce i podpowie gdzie szukać tanich ale ładnych domków? I co zabrać ze sobą, żebyśmy mogły swobodnie spacerować? Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
#2016-08-31 03:01:17 

PersefONA

Użytkownik

hej, nigdy w górach nie byłaś?! Toż to grzech! :) ale serio to ja regularnie jeżdżę, odradzam Zakopane od razu, bo to miasto typowo turystyczne, a wy widać chcecie bliżej natury :) więc od siebie polecam Białkę Tatrzańską, to jest zaledwie 20 km od Zakopanego a zupełnie inny klimat tam panuje, mniej ludzi, więcej natury. Atrakcje znajdziecie, od szlaków po termy, będziecie miały co robić.
#2016-08-31 05:51:47 

stanczyk001

Użytkownik

jeśli chodzi o noclegi Białka jest dobrze zaopatrzona. Możecie znaleźć naprawdę fajne kwatery, tylko musicie trochę podzwonić albo poszperać po internecie. Ja korzystałem ze strony Domki z Duszą tam jest spory wybór domków właśnie w regionie Podhala. Bardzo ładnie zrobione, wszystko w nich jest, byłem tydzień i mieszkało mi się super. Zupełnie z drewna, dużo miejsca jak jedziecie w grupie, właściciele spoko nie są problemowi, cenowo też się to bardzo opłaca, pełne zaplecze sanitarne, a do tego cisza i spokój wokoło. Warto zwiedzić okolice bo są bardzo ładne, będziecie mieć pełno ładnych zdjęć i widoczków :)
#2016-08-31 06:54:21 

eQuimanThorn

Użytkownik

fajnie, że decydujecie się na domek. W zasadzie w górskich domkach macie wszystko co potrzeba, bez zbędnych dodatków. Fajnie się mieszka w kilka osób i jak jedziecie na dłużej. W ogóle w górach człowiek szybko się klimatyzuje. Cenowo dacie radę, to nie są jakieś duże koszty, no ale taka łazienka w pokoju jest pożądana wiadomo zwłaszcza dla pań :)
#2016-08-31 07:51:18 

Nasturka

Użytkownik

Białka, Białka, Białka! Najbardziej szalone wypady! :) bardzo fajnie się tam spaceruje, byłam też na Termach super było. A do Zakopanego zawsze można skoczyć autobusem i pozwiedzać. Dziewczyny, jak w góry to właśnie tam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015