#2016-10-26 06:12:12 

PanzeR

Użytkownik

Witam. Mam na studiach wypracowanie do napisania o drukarkach 3d, skanerach i generalnie o takich sprzętach. Konkretnie chodzi o to, w jaki sposób się ich używa no i gdzie znajdują zastosowanie. Może ktoś mi na szybko coś doradzić? Bo nie bardzo chce mi się latać i szukać po bibliotekach.
#2016-10-26 06:38:22 

Michał1989

Użytkownik

Chłopie nie rozumiem Cię! Miałeś czas, żeby napisać z pytaniem tutaj do nas, a nie możesz sobie poszukać odpowiedzi w necie? To banalnie proste, trzeba tylko chcieć. Chyba szukasz kogoś kto za Ciebie to napisze, co?
#2016-10-26 07:12:32 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Nie trzeba od razu się unosić. Kolega grzecznie poprosił o radę. Słuchaj przez jakiś pracowałem na drukarkach 3d, konkretnie na tym modelu: 3dphoenix.pl/sklep/drukarki/12-hbot-3d.html w pracowni na uczelni. Byłem na polibudzie i wykonywaliśmy za jej pomocą proste prototypy, więc na pewno takie zastosowanie możesz opisać. Ale nie mam pojęcia, gdzie jeszcze tego się używa.
#2016-10-26 09:23:23 

eQuimanThorn

Użytkownik

Słuchaj drukarka 3d w medycynie tez jest używana. Wiem, że podobnie jak kolega na uczelni robił prototypy, to za pomocą takiej maszyny można też robić różnorodne prototypy jakiś organów wewnętrznych, ale nie tylko. Bo np. protezy nóg – to też możesz opisać, jako wykorzystywanie drukarki 3d w dzisiejszych czasach. Nie znam jednak szczegółów. Wystarczą Ci takie informacje?
#2016-10-26 12:03:04 

PanzeR

Użytkownik

Dzięki chłopaki za pomoc. W sumie trochę się dowiedziałem, bo teraz chyba łatwiej mi będzie znaleźć, bo tak nie wiedziałem gdzie tego szukać. Myślałam, że może ktoś z Was będzie wiedział więcej na ten temat, ale to znajdę już sobie w książkach. Niestety z korzystania z Internetu muszę być ostrożny, bo nasz profesor jest bardzo na to cięty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015