#2016-11-16 00:21:17 

ZenMASTER

Użytkownik

Witam. Szukam podpowiedzi w zakresie części samochodowej do Peugeota. Chodzi o belkę tylnią. Nie bardzo się orientuję o co może tu chodzić, ale nie raz spotkałem się z czymś takim, że ktoś odradzał francuzy. Macie jakieś doświadczenie z tym? Podzielcie się uwagami. Po czym poznać, że ta część wymaga naprawy?
#2016-11-16 02:08:12 

Nasturka

Użytkownik

Witaj. W naszym citroenie w zasadzie ta belka też była do wymiany, bo niestety, ale mieszkamy na wsi, drogi są tutaj polne i jak to mój mąż mówi wytłukliśmy belkę do cna. Chodzi o to, że układ się zużywa. To samochody typowo przystosowane do jazdy po miejskich drogach, gładkich nawierzchniach.
#2016-11-16 04:08:55 

Michał1989

Użytkownik

Dzień dobry. Tak to prawda francuskie auta są bardzo czułe na nierówności drożne, dlatego lepiej jest je stosować w miastach, gdzie drogi są w lepszym stanie. Nie przejmuj się, jedź na serwis i wybadaj czy w twoim aucie wymagana jest jakaś ingerencja. Oni ci powinni powiedzieć, czy coś takiego jest wymagane. Z tego co się orientuję to sam tego nie wyczujesz, może jeśli wiesz co oznacza luz na kole. Inaczej nie będziesz wiedział, że jest coś nie tak.
#2016-11-16 06:32:52 

PersefONA

Użytkownik

Hej. U nas było podobnie. Aż w końcu konieczne było naprawienie tylnej belki w Warszawie, tam jest serwis, a że mieszkamy stosunkowo blisko to nam to pasowało. Jeśli ty też jesteś z okolic to odwiedź stolicę.
#2016-11-16 06:44:06 

PanzeR

Użytkownik

witajcie. No nie jest powiedziane, że zawsze jest wymagana naprawa czy wymiana, czasami wystarczy jedynie samo regenerowanie belki skrętnej tylnej w Peugeocie 206 we Wrocławiu, też jest tam dobry serwis. Możecie sobie tam pojechać i sprawdzić jej stan a już powiedzą co należy zrobić. Czasami zdatna jest jedynie wymiana łożysk co zazwyczaj nie jest drogim zabiegiem. Znacznie tańszym niż zakup nowej belki.
#2016-11-16 09:43:57 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Cześć. Ja swoją belkę regenerowałem w tym serwisie serwisautfrancuskich.pl. wyszło mnie dużo taniej jak zakup nowej.
#2016-11-16 11:59:29 

TikiTaka

Użytkownik

Ja też miałam peugeota i też musiałam regenerować belkę, i tak jak poprzednik byłam w tym serwisie tyle że w Poznaniu. Do dziś jeżdżę peugocikiem bez szwanku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015