#2017-01-09 01:46:28 

stanczyk001

Użytkownik

Choziac tego nie planowalem nie dlugo bede mial okazje wyjechac na dluzsza wyprawe narciarska. Jedziemy na zachod a tam trasy dlugie i ludzi duzo. Szukam jakichs ubran zeby dobrze sie prezentowac a przy tym nie zamarznac nie przemoknac ani sie nie zaparzyc. Bede wdzieczny za rady.
#2017-01-09 01:57:23 

Martika

Użytkownik

A w Polsce to na stoku nie trzeba wyglądać? Przejedź się do Zako albo do Szklarskiej, to od razu stwierdzisz, że niektórzy przyjeżdżają bardziej po to, żeby się pokazać niż żeby pojeździć.
#2017-01-09 02:55:51 

TikiTaka

Użytkownik

Nie rozmywajmy tematu. Kazdy jezdzi na narty w innym celu, a tu chlopak ubran szuka. Nie wiem jaki styl lubisz, ale w galeriach znajdziesz sporo sklepow typowo mlodziezowych, w ktorych mozna kupic efektownie wygladajace ubrania do sportow zimowych. Nie wiem tylko jak z innymi cechami, bo ani ja ani nikt znajomy nigdy takich nie mial.
#2017-01-09 04:26:44 

eQuimanThorn

Użytkownik

Ja właśnie odradzałbym takie wynalazki. Marki streetwearowe niech się zajmą streetwearem. Stoki mają swoje wymagania. Jak dla mnie koniecznie sprawdź tę markę: http://sklep-columbia.pl/ . Pełen profesjonalizm i świetne ceny. Szczególnie polecam spodnie nieprzemakalne i oddychające. Jak będziesz szusował w Alpach, to docenisz ich wartość. :)
#2017-01-09 06:31:54 

PanzeR

Użytkownik

No tak. Ubrania od Kolumbii to świetny wybór. Sam używam od lat. Jak przeglądam ofertę spodni, która jest tutaj: http://sklep-columbia.pl/mezczyzni/spodnie-i-spodenki.html , to nawet się zastanawiam, czy może nie poszerzyć kolekcji o te z szelkami. To naprawdę świetne rozwiązanie dla miłośników jazdy ekstremalnej. :D
#2017-01-09 09:05:17 

stanczyk001

Użytkownik

Wielkie dzieki. Az tak ekstremalnie jezdzil nie bede. Te kolorowe wygladaja calkiem niezle no i maja dobre ceny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015