#2017-01-17 02:04:29 

PersefONA

Użytkownik

Lato zbliża się wielkimi krokami, a ja sobie przypomniałam, że muszę kupić opony na sezon letni, bo te, która mam obecnie to raczej na złom i nadają się do wyrzucenia. Wulkanizator poleca mi opony marki Bridgestone, ale wolę się upewnić co do jakości tych opon i modelu, jaki powinnam wybrać. Sprzedawca może różnie reklamowac, a użytkownicy zawsze prawdę powiedzą :)))
#2017-01-17 02:32:57 

PanzeR

Użytkownik

Coś w tym jest, ale jak ktos sprzedaje opony to musi byc pewny tego co oferuje swoim klientom. Jak długo kupuje opony to nie spotkałem się z systuacją, aby sprzedawca chciał mi wnisnąć jakiś bubel. Może po prostu dobrze kupuje :)))
#2017-01-17 03:23:59 

TikiTaka

Użytkownik

Marka Bridgestone to świetny wybór i nie dziwię się, że facet od opon Ci to proponuje. Teraz pozostaje chyba najtrudniejsza kwestia, czyli wybór konkretnego modelu. Jest tych modeli mnóstwo tylko kwestia jaki masz rozmiar. Im bardziej sportowe auto, tym bardziej specyficzne opony musisz dobrać.
#2017-01-17 04:15:52 

PersefONA

Użytkownik

Trochę sportu w nim jest. Auto ma sportową sylwetkę i zawieszenie. To BMW, które niedawno kupiłam.
#2017-01-17 07:04:34 

Michał1989

Użytkownik

Warto pójść w tym kierunku...Opony letnie Bridgestone używałem w moim poprzednim aucie i sprawowały się wyśmienicie. Miałem model Turanza, który jest jednym z tych modeli sportowych. To co można było na tych oponach wyprawiać to nie do opisania. Teraz jeżdżę służbowym i niestety mój administrator jeszcze nie poznał profesjonalizmu wspomnianych opon :)))
#2017-01-17 07:39:38 

PersefONA

Użytkownik

Ja na szczęście sama decyduje o tym, co kupuje i czego używam :)))) Ale zawsze lubie mieć śwaidomość moich zakupów, dlatego też moje pytanie.
#2017-01-17 08:00:16 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Jeśli szukasz dobrego miejsca na zakupy i sprawdzenie informacji o poszczególnych oponach to wydaje mi się, że powinnaś zajrzeć tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-bridgestone-letnie i to jak najszybciej, bo sezon zbliża się wielkimi krokami.
#2017-01-17 10:25:46 

eQuimanThorn

Użytkownik

Jeśli kupujecie w Opony Kunicki to wybieracie jakość i dobre ceny. I do tego jeszcze ogromny wybór opon. Zawsze mają cały asortyment, a to ważne. Sytuacje, w któych klient chce potwierdzić zamówienie, a tu okazuje się, że nie ma opon to nie w tym sklepie. A muszę przyznać, że jeszcze zanim zacząłem kupować tutaj spotkałem się już kilka razy z tego rodzaju sytaucją.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015