#2017-01-18 03:24:16 

Michał1989

Użytkownik

Sprawa wygląda następująco – jest facet, który ze mną robi interesy. Kręci się wokół tego nie mała kasa, nie powiem. Jednak gość jest czasem niespójny w swoich twierdzeniach i planach inwestycyjnych, co, powiedzmy, bardzo brzydko mi pachnie. Nie chcę, żeby moja firma, którą z trudem od 15 lat buduję nagle runęła w gruzach przez to, że jakiś… próbuje mnie oszukać. Dlatego potrzebuję jakiejś dobrej agencji detektywistycznej z Poznania, która podejmie się zgromadzenia informacji na temat gościa. Poratujecie informacją?
#2017-01-18 06:20:28 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Takie męty są najgorsze… mój brat przez jednego takiego faceta miał straszne problemy, wyszł na to, że gość jest przestępcą, przez co brat miał sporo nieprzyjemności z organem ścigania… na szczęście udało mu się jakoś z tego wyjść, ale zanim teraz komuś zaufa, to bardzo długo się zastanawia.
#2017-01-18 06:46:08 

Martika

Użytkownik

Niestety, zawsze gdzieś się znajdzie ktoś, kto będzie próbował wykorzystać czy to naszą naiwność, czy dobrotliwość, choc nie wiem, czy to nie wychodzi na jedno. W każdym razie ja też kiedyś miałam podejrzanego typa, który bardzo chciał połączyć swoją firmę z moją i wówczas zdecydowałam się na skorzystanie z usług jednej z poznańskich agencji detektywistycznych. Mówię konkretnie o RAF-SYSTEM. Ludzie bardzo konkretni, szybko gagatka „rozebrali” na części i się okazało, że facet w sposób LEGALNY już kilka firm tak załatwił… bardzo niegrzecznie mu podziękowałam, rzucając mu wszystkie dowody w twarz.
#2017-01-18 07:21:35 

eQuimanThorn

Użytkownik

Legalnie? Serio? A to nie wchodzi pod nieuczciwą konkurencję, albo coś?
#2017-01-18 09:36:36 

Martika

Użytkownik

Nie jestem prawnikiem, nie znam się na tym, nie jestem prawnikiem. W każdym razie z całą mocą polecam koledze, żeby skorzystał z ich pomocy. Możesz sobie nawet wejść na stronę http://raf-system.pl/Biuro-detektywistyczne.html, gdzie masz lepiej opisane ich usługi.
#2017-01-18 10:00:03 

Michał1989

Użytkownik

Właśnie obawiam się tego samego. W każdym razie dzięki wielkie za polecenie, na pewno się do nich odezwę. Pozdrawiam
#2017-01-18 12:04:26 

Martika

Użytkownik

spoko! Nie daj się tam oszukać!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015