#2017-01-23 00:40:31 

LimBonIca

Użytkownik

Hejka! Mógłby ktoś polecić jakieś domki letniskowe w Grzybowie? Byle były fajnie położone, blisko morza, niedrogie i czyste. Bardzo zależy mi na tym wyjeździe bo obiecałam dzieciakom wiec bede wdzieczna za kazdą pomoc, pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
#2017-01-23 03:39:01 

PanzeR

Użytkownik

Bardzo lubię Grzybowo domki też są tam w atrakcyjnych cenach i bardzo dobrym standardzie wiec można dobrze i niedrogo wypocząć. Poza tym miejsce jest idealne właśnie na taki rodzaj noclegu bo natura jest tam przepiękna i nienaruszona, czujesz się po prostu bardzo blisko tego wszystkiego. Zwykle jeżdzę tu - http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/grzybowo i bardzo polecam, jak ktoś też był w tym ośrodku to potwierdzi że warto.
#2017-01-23 06:11:30 

Michał1989

Użytkownik

Jeżdże tam z rodziną co roku już od kilku lat i zgodze sie że jak Grzybowo to domki a jak domki to tylko przez Super Wczasy. Stronka pozwala sporo zaoszczedzic a takze sama nasuwa pomysły na kolejne wyjazdy. Znalazłem dzieki niej niedrogie noclegi w szczawnicy blisko wyciągu. Jak ktoś lubi narty to niech się zainteresuje bo o lepsze miejsce trudno.
#2017-01-23 08:42:03 

Polinezja

Użytkownik

Nie lepiej znaleźc sobie samodzielnie najlepszą ofertę? Nie jestem przeciwna takim portalom bo kiedyś też zdarzyło mi się korzystać ale wydaje mi się że większy przegląd ośrodków, domków kwater itd masz jak szukasz sam od A do Z.
#2017-01-23 10:51:17 

Michał1989

Użytkownik

To co piszesz jest logiczne i nie da się temu zaprzeczyć ale nie z powodu ilości ofert portal jest atrakcyjny a ze względu na ukazanie tych najtańszych i najciekawszych. Zapewne jak połowa tego forum nie mam czasu na przerzucanie setek stron żeby znaleźć coś sensowengo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015