#2017-01-30 08:30:18 

Nasturka

Użytkownik

Witajcie. Mam pewien problem bowiem powierzono mi zadanie tworzenie konferencji, a tym samym wystąpienie publiczne. Szczerze to mam ogromną tremę, najbliższe wystąpienie ma nastąpić za kilkanaście tygodni, ale i tak mam poważne obawy przed tym czy sobie poradzę. Jeśli macie coś do zaproponowania w tym kierunku to chciałabym poznać wasze zdanie.
#2017-01-30 09:22:56 

Polinezja

Użytkownik

Ja mogę ci tyle poradzić, abyś częściej przeglądała się w lustrze i spróbowała wzmocnić pewność siebie. wtedy będzie łatwiej ci wystąpić przed innymi ludźmi. Mam nadzieję, że to pomoże. Życzę ci powodzenia, na pewno sobie poradzisz.
#2017-01-30 10:27:58 

Dementor

Użytkownik

Skoro miałaś odwagę tu napisać, to także będziesz miała odwagę by wygłosić przemówienie i odpowiedzieć na kilka pytań, które będą padały w twoim kierunku. Jeśli szukasz kursu do wzmocnienia pewności siebie to polecam ci ten http://generatorpomyslow.pl/wpisy/wystapienia-publiczne/. Wtedy autoprezentacja przebiegnie sprawniej. Będziesz wiedziała co robić.
#2017-01-30 12:32:26 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Na twoim miejscu zainwestowałbym w dobrą przemowę, taką która poruszyłaby ludzi, to zawsze działa. Suche fakty nie zawsze są dobre, czasami warto w to wplątać trochę emocji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015