#2017-01-31 04:37:15 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Witam. Chciałbym zapytać, czy spedycja drogą morską jest bezpieczna? Może ktoś z was korzystał kiedyś z usług firmy, która coś w taki sposób przewoziła? Będę mega wdzięczny za wasze rekomendacje ;) sporo przeglądałem różnych stron i ofert na necie ale jakoś nic tak naprawdę mnie nie przekoanło ;) duże zaufanie mam w forach bo nie raz mi wiele osób pomagało także, może i tym razem ktoś z was będzie w stanie mi podpowiedzieć coś racjonalnego? ;) tak czy inaczej czekam na rozwój sytuacji. Pozdro!
#2017-01-31 06:06:25 

PanzeR

Użytkownik

nie masz się czego bać jak skierujesz się do profesjonalnej firmy.. bo wiadomo, że są różne firmy.
#2017-01-31 08:20:30 

stanczyk001

Użytkownik

Tak jak kolega wyżej wspomniał, lepiej wybrać profesjonalistów. Ja mogę poręczyć za świetną firmę: www.tirsped.com.pl/spedycja-morska bo oni nie raz transportowali dla mnie liczne produkty i bardzo dobrze się wywiązywali z powierzonych zleceń. Nigdy nie było żadnych problemów z dotarciem towaru w docelowe miejsce itp. jak chcesz to wejdź sobie na tę stornkę co wkleiłem i tam masz bezpośrednio super opis ich usług w kontekście spedyhcji morskiej. Myślę, że o taką właśnie firmę Ci chodzi.
#2017-01-31 10:48:25 

Ziemowit

Użytkownik

No i super sprawa, bo tez wlasnierozgladalem się za dobrą firmę która zajmuje się przewozem roznych towarów itp. bo jednak tak jak autorowi, zależy mi na bezpieczeństwie przesylki (to coś cennego i pamiątkowego dla mnie) wiec nie chce to oddac w niepowołane rece. Chyba tez skontaktuje się z ta firma co polecacie , bo jakoś mam takie dobre przeczucia w kierunku do nich
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015